Jump to content

Chybný kód zboží při kopírování


adjon

Recommended Posts

Dobrý den,

prosím o radu - pokud použiji při vložení nového produktu - kopírovat - najdu si "podobné zboží" s kodem zboží 10180 - a použiji duplikovat - poté u kopie změním parametry, obrázek, cenu atd ... a mimo jiné i kód zboží třeba na 10125 - v administraci se vše tváří správně každý produkt má přiřazen jiný kód - v reálném obchodě je však u všech takto kopírovaných produktů vždy kód zboží stejný jako u "podobného zboží" - tedy 10180. Prosím o radu co s tím - kromě toho - nepoužívat fc.duplikovat. Navíc jsem již nějaké položky takto vytvořil.

Děkuji všem za rady.

používám prestu v. 1.4.8.2 - adjonshop.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Dobrý den,vyřešil jste to nějak?

Já jsem takto duplikováním vytvořil cca 500 produktů jen jsem měnil názvy,fotky a kódy a v detailu produktu v adminu vše OK ale u tisku objednávky a v e-shopu je všude jen kód z původní originální položky.Všechny duplikáty jsou špatné.Řešil to někdo?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

ahoj. mám 1.5.4.1 a dělá to taky... poradíte jak to opravit? = co kde změnit, aby se do tabulky uložil správný kod, který zadám v BO... díky

 

mne pomohlo, ked som zrušil všetky kombinácie toho produktu a vygenerovll som ich nanovo...   ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...