Jump to content

[Vyřešeno] Nefungující slevy na kategorie - 1.4.0.17


Assramm (cz)

Recommended Posts

Dobrý den,

 

prosím vás o radu, mám problém nastavit slevy pro skupiny uživatelů (maloobchod, velkoobchod, atd..) u kategorií.

 

V: BO - Zákazník - Skupina ..jsem si nastavil u nové skupiny (např. "VO"), kde základní sleva je 0, ale přidávám slevy na jednotlivé kategorie (např: kat .A -30%, B -45%, C -40%, atd..).

 

Po nastavení kategorií, zákazníků, atd.. zjištuji, že se mi mění ceny pouze u nejpozději zadané kategorie (např: C - dříve zadané A a B na slevu nereagují).

Po kontrole souvisejících tabulek v DB je vše ok (A B i C jsou nastavené se slevou).

 

Netušíte kde by mohla být chybka? Vrtá mi hlavou přoč sleva zafunguje pouze u té poslední zadané..

Děkuji za jakékoliv rady..

Edited by Assramm (cz) (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Řešení - postup v nastavení skupiny:

 

1) Založte novou skupinu (BO - zákazníci - skupiny), nastavte hlavní slevu skupiny na "0" a klikněte na tlačítko "Uložit".

 

2) Vstupte na editaci založené skupiny - vytvořit slevu pro konkrétní kategorii (nová skupinová sleva), potom klikněte na tlačítko "Přidat". Po dokončení editace slev opusťte skupiny klikem kamkoliv jinam - nepoužívat tlačítko !!! "Uložit" !!! ..

 

Tímto postupem pak vše funguje tak jak má..:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...