Jump to content

Neplatná objednávka


Inuska

Recommended Posts

Zákazník vytvořil objednávku, zboží se odečetlo ze skladu, ale jemu nepřišel žádný potvrzovací email a ani v administraci se tato objednávka neobjevila. Dohledala jsem ji až na stránce zákazníka, kde je označena jako neplatná. Při bližším ohledání jsem zjistila, že u ní chybí stav "čeká na vyřízení", který se generuje automaticky při dokončení objednávky. Respektive nebyl tam žádný stav. Ručně jsem tam stav "čeká na vyřízení" přidala a nyní ji už v administraci vidím. Nemáte ponětí, kde byl zakopaný pes? Verze Presty 1.4.7.0. Pokud se už někde řešilo, prosím o link. děkuji

Link to comment
Share on other sites

Nějaká chybička mezi platebním modulem a dokončením objednávky. Možná i na strašně serveru, kdy to vyhodilo error 500 tušim.

 

Může být. Já to prohlédla ze všech stran a nic podeřelého na té objednávce nevidím.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mam naprosto stejny problem, dela to jak u dobirek tak u plateb predem. Obcas se stane, ze objednavka neni v systemu, zakaznikovi neprijde potvrzovaci mail a ani me oznameni o objednavce, ale on ji u sebe na profilu vidi. Nevim co s tim, kdyby nekdo vedel -> zaplatim.

Link to comment
Share on other sites

Ano u me se to u 1.4.x stavalo taky ( videt je objednavka v uvodnim okne ) tzv. v nahledovem okne o objednavkach (dale to poznate podle ID objednavky ( proste chybí-- kontinualni rada 1,2,4 ) ale neresil jsem to neb jsem presel na 1.5 .Zkuste forum v cele sirce tj. anglicka , francouzska fora

Link to comment
Share on other sites

Tak už se ten problém dostal i k mému klientovi, avšak měl duchapřítomné zákazníky, kteří zkopírovali problém, tu je řešení:

 

http://forge.prestas...owse/PSCFI-6179

 

Ještě cesta k souboru, abyste neřekli že jsem svině :)

 

/tools/Swift/Swift/Message.php

 

Jestli dobře rozumím technické angličtině, v Tebou uvedeném souboru se na řádku 623 nahradí

 

toto

 

$this->getReference("parent", $old_branch)->removeChild($id);

 

 

tímto

 

if($this->getReference("parent", $old_branch)->hasChild($id)){ $this->getReference("parent", $old_branch)->removeChild($id); }

 

Tak jest?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...