Jump to content

Dorucovaci a fakturacni adresa


brainbleed

Recommended Posts

Zdravim,

 

existuje nejaka uprava na zmenu zadavani adres pri objednavce? Mam zkusenost, ze 99% zakazniku nedokaze v objednavce zadat odlisnou fakturacni a dorucovci adresu. Fakt netusim, koho napadlo to resit pres pojmenovani adresy. Tento problem se tahne vsemi verzemi Presty. Nechapu, ze to zde nikomu nevadi. Uz jsem prisel o spoustu objednavek, kdyz zakaznici prerusili objednavku, protoze nebyli schopni zadat odlisne adresy. Je to pro me asi nejhorsi vlastnost presty:(

 

Prosel jsem vsechny mozny fora a zadnou upravu jsem nenasel. Nevedel by nekdo co s tim? Stacilo by mi zrusit pojmenovani adres a mit v objednavce dorucovaci a fakaturacni adresy tak jak jsou ted, ale aby bylo mozne je menit jednotlive. Bez nutnosti vytvorit novou adresu s jinym pojmenovanim. Proste tak jak to maji ostatni shopy. Zadat 2 adresy a hotovo.

 

Mozna to nebude slozity, treba by mi stacilo jen popostrcit, co a kde v kodu upravit. Pak uz bych to nejak dokupy dal asi.

 

Mam prestu 1.2.5

 

Dik za rady

Link to comment
Share on other sites

ne, o to nejde, fakturacni a dorucovaci je udelana dobre. Doplnim si tam i IC, DIC, to neni problem. Jde mi o to, ze pokud si nekdo vyplni fakturacni adresu a potom prida dorucovaci, tak se fakturacni zmeni podle ty dorucovaci. A to i pokud si zakaznik odskrtne checkbox, aby se nepouzivaly stejne adresy.

 

Jedine jak se to da udelat je vlozit dalsi adresu, tu si pojmenovat jinak a v dalsim kroku si v select boxu vybrat, ktera bude dorucovaci a ktera fakturacni. Proste uplna demence. Kazdy normani shop ma prece 5 policek pro dorucovaci a 5 pro fakturacni a ne takovyhle komplikovany vyplnovani.

 

Jen trochu nechapu, ze to nikomu nevadi, navic je to ve vsech verzich Presty. Mozna pomuze One page checkout, ale i ten funguje divne a to i v placenych modulech. Nechapu proc to nekdo programoval takhle slozite. Prece tam flaknu 1 formular, 5 policek pro dorucovaci a 5 policek pro fakturacni a hotovo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...