Jump to content

Různá cena u zboží v Kč a v Eurech - jak zadat?


Shottik

Recommended Posts

Zdravím,

mám požadavek na zadání ceny jak v Kč tak v Eurech, tak aby se nejednalo o přepočet dle nastaveného kurzu. Např. výrobek - cena v Kč = 100 Kč, cena v Eurech = 5 Euro. Jde to vůbec nějak takhle nastavit ve standartní verzi 1.4.9.0?

 

Dále přestože jsem si nastavil jako další jazyk Němčinu, nezobrazuje se mi v administraci u výrobků německá vlaječka, tak abych mohl k již česky vyplněným informacím se přepnout do němčiny a zadat je německy. Nevíte někdo prosím jak na to?

 

Děkuji moc za pomoc

Martin

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

mám požadavek na zadání ceny jak v Kč tak v Eurech, tak aby se nejednalo o přepočet dle nastaveného kurzu. Např. výrobek - cena v Kč = 100 Kč, cena v Eurech = 5 Euro. Jde to vůbec nějak takhle nastavit ve standartní verzi 1.4.9.0?

 

Děkuji moc za pomoc

Martin

 

 

Na kartě zboží je záložka Prices (Ceny) tam lze aplikovat dopady na cenu pro dané zboží v závislosti na 3 kritériích Měna, Stát, Skupina zákazníka. To by odpovídalo tomu co hledáte.

Link to comment
Share on other sites

Na kartě zboží je záložka Prices (Ceny) tam lze aplikovat dopady na cenu pro dané zboží v závislosti na 3 kritériích Měna, Stát, Skupina zákazníka. To by odpovídalo tomu co hledáte.

No to bylo první po čem jsem šel, ale nějak jsem asi nepochopil princip. Ať to zadám jak to zadám, tak mám vždy stejný výsledek :-(

1. Neplatná výše ceny/slevy.

http://shot71.rajce.idnes.cz/Zbytky#Sken1.jpg

Link to comment
Share on other sites

No to bylo první po čem jsem šel, ale nějak jsem asi nepochopil princip. Ať to zadám jak to zadám, tak mám vždy stejný výsledek :-(

1. Neplatná výše ceny/slevy.

http://shot71.rajce....bytky#Sken1.jpg

Tý brďo, už vím kde byla chybka!!! Zadával jsem to s destinou ČÁRKOU "," a musí se to zadávat s desetinou TEČKOU "." !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...