Jump to content

Instalace Prestashopu


Avos

Recommended Posts

Ahoj,

 

mám takovej problém, instaloval jsem úspěšně Prestashop, ale nějak (opravdu nevím proč) se mi rozházely sloupce, ačkoliv jsem se ještě ani nepustil do hlubších úprav šablony, nepomohlo ani přenesení celé nové složky se šablonou, dokonce se mi to rozhodilo, i když jsem zapnul jinou šablonu. Řekl jsem si, že to smažu a nahodím znovu, smazal jsem celej obsah složky www, smazal jsem celou databázi, přenesl znovu, úspěšně nainstaloval, smazal install a přejmenoval index. Do adminu se v pohodě dostanu, ale když dám Zobrazit obchod, tak se zobrazí prostě jen stránka active24. Ještě dnes to jelo v pohodě, neví někdo, čím to může být? Přitom třeba obrázky to zobrazuje, když zadám do adresního řádku konkrétní cestu k nějakýmu obrázku ze šablony. Adresa je www.levnestrechy.eu. Díky moc za každou radu,

 

Avoš

Edited by Avos (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Zdravím. Začnu dotazem - přejmenováním indexu asi myslíš admin, že? :-)

 

Stránka active24 se ti tam zobrazí, protože jsi ji nesmazal před instalací presty. Je to úvodní stránka s informacema k tvému hostingu, která se načítá místo index.php e-shopu. Takže ten původní index.php od activu smazat a nahradit tím z presty.

Link to comment
Share on other sites

Díky moc, jojo, myslel jsem admin. Já věděl, že to bude nějaká hovadina, vůbec mě to nenapadlo. Nechápu, kde se tam ten index vzal, když už jsem ho jednou mazal, ale měl jsem ho i v PC v Prestě, to je nějaká záhada, jak se tam mohl dostat. Porovnával jsem obsahy obou e-shopů a byly totožný. Ale nějak mi nesedělo, co tam dělá ten index s koncovkou html :) Ještě jednou dík, Heuréka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...