Jump to content

Procentní sleva u ceny produktu v kategorii


KaVe81

Recommended Posts

Zdravím ještě jednou...

 

Potřebuji prosím poradit jak dát procentní slevu s původní částkou k akčním produktům na hlavní straně a do kategorií..

 

Jednou se to tu již řešilo, ale bez odpovědi...jde to vůbec udělat?

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

Jinak velký dík JAKCRABBIT a ostatním, shop jsem zvládla předělat a zprovoznit hlavně díky radám od Vás!

 

K.

post-345675-0-07901800-1345988310_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Asi jsem to napsala špatně...nejde mi o to jak zadat slevu zboží, ale jak přímo ve výpisu zboží na jakékoliv straně slevu zobrazit. Zboží, které mám ve slevě se ukazuje všude jen s již konečnou cenou po slevě, ale potřebovala bych, aby byla viditelná částka před slevou, procenta a cena po slevě.

Link to comment
Share on other sites

Přiznám se, že k řešení problému jsem si vzal na pomoc google, ale našel jsem možnou cestu. Do product-list.tpl jsem vložil před cenu následující kód:

 

{if $product.specific_prices.reduction_type == 'percentage'} <strike>{convertPrice price=$product.price_without_reduction}</strike>
(-{$product.specific_prices.reduction*100}%)
{/if}

 

Testoval jsem na verzi 1.4.8.2, snad to bude funkční i pro verzi 1.4.7.0. Před cenou zboží se zobrazí přeskrnutě původní cenu a procentní slevu v závorce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...