Jump to content

Angel Hosting


JAKCRABBIT

Recommended Posts

Pro ty, ke kterým se to ještě nedostalo. Pokud hostujete na Angel Hosting, tak majitel firmy je v exekuci a o budoucnosti AH nikdo nic neví, čili již nebude funkční ani zálohování, ani řešení komplikace se šílenou odezvou.

 

Proto doporučuji v co nejkratší době změnit poskytovatele. Není to žádnej hoax.

Link to comment
Share on other sites

Také se mi zamlouvají spolehlivé-servery. Tam by mi možná stačila varianta Smart. Jediným pro mě limitujícím parametrem je paměť, když se spustí generování feedů pro porovnávače, tak pro googl je schopen sežrat 1,5 giga paměti,

 

Mamejeradi:

dej vědět jak ti to šlape

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hezký, tak teď si nejsem jistej, jestli jen kamuflují svoje problémy, nebo chtěl někdo z AH přesunout klienty pod svůj webhosting, na to si asi každej bude muset udělat vlastní obrázek.

 

 

Angel-Hosting

Hodnocení: 0 reputation_balance.png

Včera 13:07

 

 

Dobrý den,

 

naše společnost určitě nekončí a ani nemá v plánu skončit. Že se v poslední době potýkáme s uvedenými problémy je fakt a stavíme se k tomu čelem. Bohužel je nás na technické podpoře málo na to, abychom vše stíhali řešit v rozumné časové míře. Jako zaměstnanec Vám nemohu odpovědět na otázku proč nedojde v této záležitosti k nápravě, protože to sám nevím. Mám ale informaci, že bychom měli být brzy posíleni externí společností, o čemž se v současné době (právě teď) jedná.

 

S pozdravem

Angel-Hosting

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lidi proč furt lezete na podivné hostování, když se dnes zcela jistě vyplatí vlastní server. Pokud se dohodne třeba 7 lidí s aktivním e-shopem, tak na jednoho to měsíčně vychází cca. 450 - 575 korun. Nějaký pofiderní hosting, nebo dnes již téměř jakýkoliv, bych si pro e-shop jednoznačně nevolil!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...