Jump to content

Pagerank 1/10 více než dva roky to samé


parek4u

Recommended Posts

Ahoj

Možná můj dotaz bude stupidní ale,

mám takovíto problém: internetový obchod na doméně spodary.cz je registrovaný již více než dva roky. Od začátku je prestashop , který zde byl nasazen tři měsíce zpátky již třetí systém eshopu. První tam byl nainstalován nějaký NONAME shop (běžel 6 měsíců), potom zencart a tedka je tam prestashop. Bohužel od začátku je Pagerank 1/10.

 

Od nasazení prestashopu se zvedl Srank z 0 na 30, ale Pagerank stále nic. Google indexuje všechny stránky, zpětných odkazů také není málo, také k webu mám podpůrný web : blog.spodary.cz , ten je v provozu měsíc. Webmastertool i Analytics mám také funkční. Nějaké ty PR články, v SEO testech to také není nejhorší.

Na Facebooku více než 1000 lidí, atd.

Návštěvnost je 100-200 lidí deně

 

Nenapadá vás čím by to mohlo být ?

díky za jakékoliv rady , popřípadě nasměrování jinam.

Edited by parek4u (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Hele kámo... napadá mě asi tak milion věcí, v čem by mohl být problém:

 

http://seo-servis.cz...stranky/8131529

 

a nevim jak máš nastavený klíčový slova, ale tohle je opravdu málo:

 

http://seo-servis.cz...ch-slov/8131536

 

A rozhodně ti doporučuju, aby název každýho produktu začal klíčovým slovem, které lidi vyhledávají...

 

 

Teď koukám na klíčový slova na homepage: spodní, prádlo, podprsenky, boxerky, kahlotky

 

Udáváš slova který na eshopu skoro nepoužíváš a ještě je máš napsaný špatně... a myslim, že další hodnocení page/s rank by mělo být v září/říjnu, tak ti doporučuju do tý doby s tím něco udělat.

Edited by JAKCRABBIT (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...