Jump to content

Kapıda Ödeme Modülü Beyaz Ekran [ Çözüldü ]

askinjew

Recommended Posts

Arkadaşlar kapıda ödeme modülünü kurdum ama Hatta birkaç versiyonunu kurdum hepsinde aynı sorunu yaşıyorum , kargo işleminden sonra kapıda ödeme +ücret butonuna tıkladığım zaman beyaz bir sayfa ve içinde no template found for module validation yazıyor . url https://:...modules/.../validation.php . Bir püf noktası var ama bulamadım. Yardımcı olacak veya olmaya çalışacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Edited by askinjew (see edit history)

adres satırında yazan modül yolu doğru. validation.php dosyası orda. Birde konudan konuya atlamak gibi olacak ama belki bağlantılı olabilir. Sitem .htaccess file yeniledikten sonra dün akşam çöktü ana sayfadan ileriye gidemez oldum . Url dostundan çrırsam çalışıyor. Url dostu yaptığım an Ana sayfadan ileri gidemiyorum. Ne yapmam gerek acaba?

• 2 weeks later...

slm hata modülün uyumsuzluğundan kaynaklanıyormuş. Tr ye çevrilmemiş versiyonunu indirip kurdum şu an çalışıyor. Sild,ğ,m modül boş bir sayfa açıp o template found for module validation hatası veriyordu. Şimdi düzeldi ilginiz ve yardımlarınız için teşekkürederim.