Jump to content

prestashop türkce yardım sitesi

rockman

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar
ya bu prestanın türkçe yardımı ne olacak? burası bir ara iyidi fakat şimdi forumda millete hakaret ve küfürden başka birşey yok.presta-tr.com sitesi vardı oda erişebilir değil az önce girdim sayfa bulunamadı diyor.gerçi adamlar sanal pos satmak için kurmuşlar siteyi ama forumlardan yardım alınabiliyordu.

arkadaşlar bu kadar kolay prestadan vazgeçmiyelim.daha tam rayına oturmadı ama inan süper bir yazılım

lütfen hep beraber prestaya destek çıkalım

dikkat: bana hakararette bulunmak isteyenler lütfen bu mesaja cevap vermesin, boş yere zahmet etmeyin umrumda değil öylelerina sadece acıyorum allah akıl versin

• 2 weeks later...

Destek veren olarak "dikkat: bana hakararette bulunmak isteyenler lütfen bu mesaja cevap vermesin" cevabını üstüme alıyorum, merak etme o kadar seviyesiz değiliz ne ben nede diğer destek veren arkadaşlar. Sitem erişilemez duruma çok seyrek gelmiştir ve hepsinde de bilgim olmuştur. Çoğu zaman gece 12:00 - 13:00 arası sunucu işlemlerini gerçekleştiriyorum, yani bu saatler dışında siteye erişememe durumu 1000 de 1 ihtimal ile gerçekleşebilir. Sitemde ve diğer Destek sitelerinde daha iyi birşekilde yardım vermekteyiz. burdan bir önceki posttaki gibi biri mesaj attığında müdahale edemiyorken nasıl destek verelim dimi? Ve posu da kendim yazmadım yazan kişiden temin ederek sattık. Eğer kendim üretseydim dediğin şekilde yardımcı olmak ve üye sayımı ikiye katlamak isterdim. ama O derece kodlama bilgim yok. Sadece Sistemi çözerek sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum.

teşekkürler