Jump to content

Telefon v detailu objednávky ve verzi 1.4.7.


Inuska

Recommended Posts

Už se to tady řešilo, ale v 1.4.7. je jiný kód, poradí mi někdo? Aktuálně se mi zobrazuje pouze položka phone, ale většina zákazníků píše mobily do řádku mobil_phone, který se mi v detailu objednávky nezobrazí. V kódu jsem nenašla nic, co by mě trklo. Nechce se mi to překopirovávat ručně u každého zákazníka, tak budu vdečná za řešení. Díky.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahoj našel jsem v diskuzi tvůj problém se zobrazování mobilního telefonu v detailu objednávky. Měl jsem stejný problém a dlouho hledal až jsem našel, tak si ti dovoluji napsat menší návod. Snad ti pomůže

 

Zjistil jsem, že u verze 1.4 a vyšší není třeba žádný kód měnit. Vše lze pohodlně vyřešit v administraci. Stačí se přihlásit do své administrace a v menu Shipping (doprava) klikni v podmenu na Countries (země) a ze seznamu klikni na Českou republiku. Po načtení se ti zobrazí okno s různými údaji, kde najdi okno "Rozvržení adresy" - mělo by tam být něco, jako

 

firstname lastname

company

vat_number

address1

address2

postcode city

Country:name

phone

 

tak pod phone přidej:

phone_mobile

 

Pak tedy bude seznam vypadat takto:

firstname lastname

company

vat_number

address1

address2

postcode city

Country:name

phone

phone_mobile

 

A nakonec nezapomeň dole kliknout na "ULOŽIT" !!!

 

A to je vše. Nyní když se koukneš v administraci do záložky Orders a klikneš na zákazníka, tak by se pod adresou mělo zobrazit mobilní telefonní číslo. (samozřejmě za předpokladu, že ho zákazník zadal při registraci:-). Pokud obchoduješ jen s Českou republikou, tak stačí pouze toto nastavení. Pokud však obchoduješ se Slovenskem nebo jinou zemí, musíš ručně atribut "phone_mobile" přidat u všech zemí zvlášť.

Tak snad jsem tímto mini návodem pomohl.

Zdarec

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...