Jump to content

Module noi


alexko

Recommended Posts

Salutare comunitate,

Acu cateva luni am gasit presta-shop, aveam atunci de ales intre presta si oscommerce, pe atunci oscommere avea un + pentru mine pt ca il stiam foarte bine. acu le stiu pe amnadoua.
Ca si module am facut reusit sa imi pun in pagina cam tot ce aveam nevoie:
- 1 modul de rezervare facut din modulul tell a friend;
- am modificat modulul lui marghoobsuleman.com pentru extra tabs si am reusit sa fac legatura pentru fisiere externe HTML pentru fiecare produs in parte.
http://www.epensiune.ro/15-cazare-pensiuni-muntenia-pensiuni-arges-pensiunea-amada.html aici se poatre vedea mai bine;

Siteul nu este inca total finalizat, mai trebuie un pic lucrat la el.

Astept pareri:D

www.epensiune.ro

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

e marfa, dar ai de lucrat la detalii, niste idei tu faci cum vrei :) bine poate ca nici nu e gata , casuta contact nui incadrata, jos in footer deviaza un pic spre stanga , o fi vro poza ceva, daca intri pe un monitor wide cu rezolutie mare backgroundul cu norisori se vede cam urat, mai degraba ai scoate norisorii si lai lasa alb cum e tema, si pui un banner mai frumusel sus cu norisori cu ce vrei tu, si nici google adsense nas pune , leash scoate nus daca teai inbogatii de la alea :) e foarte marfa orcum al meu veziL in semnatura

Link to comment
Share on other sites

Felicitari, imi place cand vad creativitate la lucru.

Ce am vazut eu:
1. eu as pune line-height:30px; la h4 ca sa nu mai stea lipit de marginea de sus (global.css - liniile 1063, 1101, 1108 si care or mai fi - sper ca nu te jignesc dandu-ti detalii).
2. linkurile de la primul carusel nu duc nicaieri in Firefox-ul meu, e cam enervant.

Sanatate si virtute.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
×
×
  • Create New...