Jump to content

Cena dopravy dle váhy


Mamejeradi.cz

Recommended Posts

Jde to.BO-Shipping-Weight ranges přidáš třeba několik Českejch pošt a u každé dáš rozsah 0-2kg 3-7 apod Pak v BO-Shoipping dole při vybrání pošty se objeví rozsahy kde připíšeš ceny.Dá se to určit rozdílně pro více oblastí,jestli je máš uvedeny

6677_WlfZrl5PSWwmMuVV6lL9_t

Link to comment
Share on other sites

nerozumim zcela tve otazce, ale zkontroluj si toto:

- mas nastavenou vahu u zbozi, ktere pridavas? pokud ne, tak ti to hodi cenu, kterou mas nastavenou u napr. 0-1kg

- mas korektne nastaveny manipulacni poplatek?

- mas zaskrtnuto v modulu doprava Fakturaci podle celkove hmotnosti?

Pokud chybu nenajdes sam, zkus svuj problem rozepsat podrobneji..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj. Nastavil jsem ceny za dopravu podle hmotnostniho rozsahu (viz. vyse newpresto). Postovne se dobre pri pridavani dalsich produktu pripocitava (jeho cena se zvysuje) , ale nesnizi se!, kdyz z kosiku nejaky produkt odeberu. Nevite, cim to je, pripadne, zda to je "bezny stav"? Diky.

Link to comment
Share on other sites

Odpovídám si sám. Už snad vyřešeno. Buď se to rozchodilo samo (vysypáním cashe apod.) nebo problém souvisel s tabulkou Omezení měn v Platby, kde nebyla povolená CZK (?). Prostě, standardní problém to určitě nebyl neboť teďko Prestashop cvičí, jak je třeba :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Omlouvám se za otevírání starého tématu, ale nechci otvírat nové, když se to tu řeší.

 

Mám zboží, na váhu, každé váží 1000kg (paleta), u každého zboží tu váhu mám zadanou.

Zadal jsem hmotnostní rozsahy, kdy s každou paletou se cena navyšuje (né vždy o stejnou částku), s tím, že od 4 palet, tedy 4000kg je doprava zdarma. Vše mám nastaveno, viz přiložený obrázek, jenže...

 

Když koupím jednu paletu, je doprava 0,-, když koupím druhou paletu, je doprava stále 0,-, když přidám třetí paletu, je vypočítána správná doprava dle rozpisu, když přidám čtvrtou, je správně nula. Lámu si tedy hlavu s tím, proč to první dvě palety nepočítá správně. Nějaký nápad?

 

EDIT: zkoušel jsem v těch polích nahoře nastavit dopravu zdarma jak od 4000kg, tak jsem nastavoval i nulu pro vypnutí. Beze změny.

 

Presta 1.4.9.0

post-61276-0-70275100-1410711905_thumb.png

Edited by Aramon (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...