Jump to content

JAK EXPORTOVAT ZBOŽÍ, OBRÁZKY A VŠE ZADANÉ


SonicxSonicx

Recommended Posts

Ahoj,

 

poprvé jsem zkoušel prestashop, už jsem administrací přidal desítky položek s obrázky, pak jsem si různě hrál s tématy a celý eshop je různě posunutý - obrázky a texty do sebe, nedaří se mi to vrátit ani při zapnutí defaultního theme.

 

Je možné vše, co jsem přidal nějak exportovat, tzn. zboží, obrázky, texty, že bych celý prestashop smazal, nainstaloval znova a jen importoval toto?

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Důvod to má jiný. Chci vyexportovat eshop a dostat to do excelu tak aby si majitel obchodu který s eshopem neumí projel excel a doplnil, popř. aktualizoval záznamy a já to pak nasypal do prestashopu. Stačilo by něco jako bylo ve VM CSV improved nebo jak se to jmenovalo. Nevím jak to lépe vysvětlit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Řešení mého výše psaného dotazu asi nikdo nemá, tak bych se chtěl ještě zeptat jestli existuje nějaký způsob jak to zboží dostat z databáze do nějakého rozumného formátu v excelu. Abych měl opravdu buňky název zboží, cenu, váhu apod. Když dam čistý export z SQL do Excelu tak mi to vypíše různé tabulky ale je to šílené a nepřehledné.

Link to comment
Share on other sites

tak ono by asi v podstate stacilo vyexportovat tabulky product a product_lang, pripadne je spojit a vyexportovat jako celek. problem spis vidim v tom excelu - tam jsou uzivatele schopni napachat neuveritelny zverstva :-) ... cilize pak bude spis problem to dostat korektne zpatky. nemluvim o tom, ze pro popis zbozi se mj. daji pouzivat i HTML znacky ... a to bude pro BFU uplnej orisek.

pres PM klidne muzeme poresit detaily, ale osobne bych videl lepe nejaky reseni bez excelu:-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...