Jump to content

Kombinace zboží


jiritomekeu

Recommended Posts

Zdravím,

 

mám problém.

 

Když mám tričko s těmito kombinacemi:

 

BARVA: Černá

VELIKOST: L

----------------------------

BARVA: Černá

VELIKOST: S

----------------------------

 

BARVA: Bílá

VELIKOST: L

----------------------------

BARVA: Bílá

VELIKOST: XXL

----------------------------

 

BARVA: Zelená

VELIKOST: XS

----------------------------

BARVA: Zelená

VELIKOST: M

----------------------------

 

Lze ve FO na stránce produktu docílit možnosti, že když zákazník vybere barvu zelenou, tak mu systém nabídne pouze existující velikosti dle kombinací (takže XS a M). Nyní se zobrazují všechny barvy a velikosti, i když taková kombinace vůbec neexistuje.

Link to comment
Share on other sites

1.4.6.2. tam to lze:

Nastavení->Zboží->šestá položka "Zobrazovat na stránkách produktu nedostupné varianty zboží (s nedostupnými atributy)" dej Ne.

 

Mně to funguje.

To ti pouze nezobrazí ty varianty, které existovaly, ale nyní nejsou na skladě mám na mysli. Já ale chci docílit toho, co je popisováno nahoře. Zkoušel jsem i vlastní řešení, ale dělá to paseku, protože mám výběr atributů dělaný ještě nad shrnutím pomocí čtverečků a je tam problém s jejich zešednutím po výběru jedné z variant.
Link to comment
Share on other sites

To ti pouze nezobrazí ty varianty, které existovaly, ale nyní nejsou na skladě mám na mysli. Já ale chci docílit toho, co je popisováno nahoře. Zkoušel jsem i vlastní řešení, ale dělá to paseku, protože mám výběr atributů dělaný ještě nad shrnutím pomocí čtverečků a je tam problém s jejich zešednutím po výběru jedné z variant.

viz. přílohapost-325598-0-05335500-1330855665_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

No, kdyby to tak nebylo, nepíšu to tu.

Nicméně, mně to funguje s těmi rozbalovacími seznamy. To, co tam máš, ty ikonky, u barvy mi to funguje taky když na ni kliknu, ty ikonky Velikost ale nevím, jak jsi tam dostal, to nemám, takže pokud ti jde právě o ten ikonkový systém, s tím ti neporadím. Roleta mi prostě funguje.

Link to comment
Share on other sites

No, kdyby to tak nebylo, nepíšu to tu.

Nicméně, mně to funguje s těmi rozbalovacími seznamy. To, co tam máš, ty ikonky, u barvy mi to funguje taky když na ni kliknu, ty ikonky Velikost ale nevím, jak jsi tam dostal, to nemám, takže pokud ti jde právě o ten ikonkový systém, s tím ti neporadím. Roleta mi prostě funguje.

Ani v jednom mi nezmizí atribut, který pro dannou barvu neexistuje, pouze to po výběru skryje přidat do košíku a dochází tak potom k tomu, že zákazník se musí proklikávat, aby zjistil, jestli to zboží vvůbec existuje, nepochopitelný. Dostal jsem tam velikosti snadno, je to to samý jako je ta roleta dole, ale v podmínce je pouze skupina s ID = 1 a je to seznam (UL) a ne SELECT :-)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...