Jump to content

PRESTA SHOP KURULUMU HAKKINDA BİLGİ LÜTFENNN KAFAYI YİYECEM

sistembil

Recommended Posts

dostum dosyaların yazma izinlerini verdinmi? serverda database adı şifre kısımlarını bir kagıda yaz... yanlış giriyorsunki hatalı diyor... her türlü şifre yazmayacaksın... ilk önce servere gir panelden... sonra sql veya database (hangi serveri kullanıyorsan artık) database olusturacaksın... orda databaseye kullanıcı belirteceksin şifresini yazacaksın... ama bunları unutmayacaksın :D (kafiyeli oldu hea bu arada:)) sonra bu gösterdigin yere yazacaksın... ole sallayarak iş yapma... kolay gelsin adamım...

dostum dosyaların yazma izinlerini verdinmi? serverda database adı şifre kısımlarını bir kagıda yaz... yanlış giriyorsunki hatalı diyor... her türlü şifre yazmayacaksın... ilk önce servere gir panelden... sonra sql veya database (hangi serveri kullanıyorsan artık) database olusturacaksın... orda databaseye kullanıcı belirteceksin şifresini yazacaksın... ama bunları unutmayacaksın :D (kafiyeli oldu hea bu arada:)) sonra bu gösterdigin yere yazacaksın... ole sallayarak iş yapma... kolay gelsin adamım...

sende kendini kuru fasulye gibi nimetden sanıyorsun :-P
Kedi götünü görmüş yara sanmış

sana bişey gösteririm bidaha ne bi kedi bi tarafını görür nede gözlerin bişe görür .... lavugu
benim mesajlarımı reply yapma a.... s... senin... sizin gibi ibnelşerlemi ugrasacaz lan burda... adam gibi öğreneceksen öğren öğrenmeyeceksen siktir git!!!

ananı getirde biz sikelim orospu cocugu sen ve senin gibi orospu cocukları yüzünden insanlık bu hale geliyor işte... siz ananızın yanlış yerinden cıkmıssınız... babanı bul önce piç kurusu... basar67 ve diğer arkadaslarada küfür eden sendin... merak etme mahkemeye verildin... yakında ananı ziyarete gelirler...

---
Edit: HASAN Nasılsa sana mail olarak gelmiştir. Diğer arkadaşlara saygısızlık olmasın diye yazıları siliyorum.
Umarım ne yapacağını anlamıştırsın. Çok basit PM atıyorsun buluşup çay içiyoruz, ama tek fark sen ağzınla içmeyeceksin.
Tekrar Saygılar.