Jump to content

Modul pro síť výdejních míst pro e-shopy uloženka.cz


David.dee

Recommended Posts

Dobrý den,

 

Pro svůj e-shop jsem podepsal smlouvu s provozovatelem profesionálních výdejních míst pro e-shopy (www.ulozenka.cz). Na svých stránkách mají modul pro prestashop, bohužel se nechová správně. Z důvodu nízkého zájmu ze strany provozovatelů shopů na prestě se nechystá úprava daného modulu. Má tady někdo tento modul upravený pro verzi 1.4.6.2 ?

 

Potřebuji to co nejdříve nasadit, protože se mi sypou objednávky na osobní odběry po ČR a SR a musím všem volat a vše uvést na pravou míru.

 

V příloze posílám jejich modul

 

Za rychlý návrh díky. :-)

 

David

ulozenka_prestashop(1).zip

Link to comment
Share on other sites

Já jsem s tím taky bojoval a vyřešil jsem to tak, že jsem prostě ručně vytvořil jednotlivé pobočky jako samostatné dopravce. Tou "pasekou" myslíš asi to, že když to zákazník vybral a dokončil objednávku, tak jsi pak v administraci v objednávce viděl výchozího dopravce a ne to, co zvolil zákazník, že?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Dobrý den,

 

máme k dispozici modul pro export dat objednávek z Prestashopu 1.4.x do CSV souboru, který se načítá do aplikace na Ulozenka.cz.

Funguje jak pro jejich pobočky, tak i pro Slovenskou poštu přes Bratislavu. Umí přenášet dobírky, případně vyplnit automaticky přednastavené heslo pro objednávky placené předem apod. Na pár kliknutí tisknete etikety na balíky.

 

Předpokládá to, že máte pobočky uloženky nakonfigurované jako separátní dopravce - viz příspěvek od Ryji výše. V našem eshopu to tak používáme bez problémů.

 

V případě zájmu více info na https://www.0touch.cz/web/page1.php?pg=1

 

Jirka

www.0touch.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...