Jump to content

Prestashop Ön Sayfa Ekleme

mahsum

Recommended Posts

Ekteki dosyayı index.php ile aynı dizine koyun. 5 saniye sonra sayfanın yönlendirildiğini göreceksiniz.

Eğer ek dosyadan önce Prestashop'a ait index.php önce açılıyorsa bu durumda, host aldığınız yerden kontrol paneline giderek domain ayarlarında ilgili düzeltmeyi yapmalısınız.

İyi çalışmalar.

index.html

• Like 1

teşekkür ederim fakat sorun biraz farklı ben bi index kendime göre oluşturuyorum orada bir yere link verip mağaza yönlendirmek istiyorum. fakat site ilk açıldığında kendi indexim geliyor ama mağaza ya yönlenmiyor index.php ile index.html çakışıyor 404.php ye yönlendiriliyorum. teşekkürler

Hazırladığınız sayfaya ve host aldığınız cpanel bilgilerine ihtiyacım var. Yapılacak işlem:

Hazırladığınız sayfayı bir klasör içerisine koyup o klasörü prestashop'ın index.php si ile aynı dizine koyun.

Hazırladığınız sayfada verdiğiniz linkin doğru olduğuna dikkat edin. Başında bir üst dizini gösterir ../ olmalı.

Cpanel e girip domain yönetimine geçin ve sitenizin domainini klasör içerisine koyduğunuz dosyaya yönlenecek şekilde güncelleyin.

Anlaşılmayan bir yer varsa özelden bilgileri mesaj atabilirsiniz. Ben yapabilirim.

İyi çalışmalar.