Jump to content

EAN + kód zboží v přehledu


lukk

Recommended Posts

Na stránce produktu (product.tpl) mi funguje vypsání Kódu položky a EAN tímto způsobem:

 

  <p id="product_reference" {if isset($groups) OR !$product->reference}style="display: block;"{/if}><label for="product_reference">{l s='Reference :'} </label><span class="editable">{$product->reference|escape:'htmlall':'UTF-8'}</span></p>
  <p id="product_reference" {if isset($groups) OR !$product->ean13}style="display: block;"{/if}><label for="product_reference">{l s='EAN :'} </label><span class="editable">{$product->ean13|escape:'htmlall':'UTF-8'}</span></p>

 

Když jsem ale to samé vyzkoušel v přehledu položek (product-list.tpl)- kde to také potřebuji dostat, zobrazí se mi pouze:

Reference:
EAN:

 

Neporadili by jste prosím jak na to? Předem díky!

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za reakci. To mě samozřejmě napado ale i přes velké bádání bez úpěchu. Snažil jsem se inspirovat kódem v "product.tlp" ale stále mi tam asi něco chybí. Nedokázal by jsi prosím popostrčit ještě trochu blíže k cíli? Či přímo uvédst potřebné kódy pokud s tím máš třeba přímou zkušenost. Díky!

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem na to nakonec přišel a třeba někomu ušetřím pár hodin bádání. Sice místo kódu položky si vypisuji ID položky ale to je v tomto případě shodné takže mě to netrápí. Pokud by někdo však tušil, co by vypsalo kód položky, sem s tím :)

 

<p id="product_reference" {$product.id_product|truncate:35:'...'|escape:'htmlall':'UTF-8'}style="display: block;"><label for="product_reference">{l s='Kód zboží :'} </label><span class="editable">{$product.id_product|truncate:35:'...'|escape:'htmlall':'UTF-8'}</span></p>	
  <p id="product_reference" {$product.ean13|truncate:35:'...'|escape:'htmlall':'UTF-8'}style="display: block;"><label for="product_reference">{l s='EAN :'} </label><span class="editable">{$product.ean13|truncate:35:'...'|escape:'htmlall':'UTF-8'}</span></p>

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...