Jump to content

Problem S Produkty Po Kopirovani


BobbySD

Recommended Posts

zdravim, mam takovy problem nainstaloval jsem si prestashop na svuj hosting pod subdomenu a tam na nem pracoval... vlozil jsem si tam veci obrazky atd proste aby se dal pouzit... pote jsem objednal hosting s domenou a prislo na radu premistovani... zkopiroval jsem vsechny soubory a exportoval databazi... ovsem tu se mi nepovedlo do nove importovat asi protoze poskytovatel hostingu neni z tech nejlepsi nevim.. kdysi mi to ale slo icon_redface.gif kazdopadne jsem to neresil a nastavil pouzivanou databazi v configu primo na tu puvodni na mojem hostingu takze web na jednom miste a databaze na druhem. par dni to fungovalo az pak jsem si vsiml ze se ta stranka presmerovava komplet na tu puvodni na subdomene... tak jsem se koukal v administraci do nastaveni a nastavil url shopu tedy na novou adresu a ejhle uz to neslo... trochu jsem s tim laboroval a dospel jsem ted do stadia kdy jsem nahral zalohu souboru zpet na puvodni hosting a snazil se to rozjet zase aspon tam... jenze i kdyz mi shop jako takovy najede tak se mi nezobrazjou obrazky i kdyz tam jsou a po kliknuti na nejakou kategorii produktu mi to ukaze page not found... uz jsem z toho docela zoufaly s databazi jsem nic nedelal tak nechapu proc to s temi puvodnimi soubory na puvodnim umisteni nejde :/ nastrkal jsem tam rucne ze startu asi 200 polozek a docela nerad bych o to prisel. Kdyby se nasla nejaka hodna duse ktera by mi poradila nebo pomohla byl bych moc vdecny diky. jeste dodam ze kdyz uz se mi to teda povedlo rozchodit aspon na tu uvodni stranku.. nedostanu se do administrace ze prej uzivatel neexistuje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...