Jump to content

Jak Nadefinovat Podmínky Sponzorského Programu


golasvar

Recommended Posts

Co od toho sponzorského programu očekáváš? Páč bych ti hned chtěl říct, že to co ty si představuješ určitě jako provize pro svoje obchodníky nefunguje...

 

Tohle je jen informace pro tebe, pokud to někdo při registraci vyplní, kdo ho doporučil... pokud máš na mysli affiliate, tak na to existuje spoustu firem, které to mají dávno vyřešené :)

Link to comment
Share on other sites

Díky za odpověď:) Já vím, že se jedná a dvě různý věci. Sponzorský program na .../modules/referralprogram/referralprogram-program.php a pak provizní systém. Když se začalo mluvit o tom provizním systému...mám o něj taky zájem ale nevím jak nato, abych jej zprovoznil, lépe řečeno si jej zařídil. Budu vděčný za nějakou radu:)

Původně ale moje otázka směřovala na zem Sponzorský program ... nemohu do něj přes blok referralprogram dostat text . Nakopíruji jej přes schránku do html vizuálního editoru ale není možn jej uložit do Podmínek sponzorského programu.Podle mě je v tom bloku zřejmě nějaká chyba, protože divně funguje i ty slevy v korunách anebo v procentech ... Díky za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...