Jump to content

Sipariş mail başlığı ve içeriği

glsnkb

Recommended Posts

Daha önce var olmayan sorun, çevirilerden email şablonlarının renklerini html bölümünden editledim. Tüm mailler düzgün çalışıyorken şimdi order conf.html olan yani sipariş mailinde içeriğinde hem kayma var hemde mail başlığı ingilizce yani Order Confirmation olarak gelmeye başladı.

Order status bölümünden baktığımda Siparişiniz olarak türkçeleştirilmiş durumda. ÇEvirilerdeki başlıkta da keza aynı.

Eski yedeklerimden dosyamı geri yükledim bu sefer fatura kayması gitti ama başlık hala ingilizce.

Ne denediysem olmadı.....

Forumu karıştırdım ingilizce topluluğunda mail html dosyanız bozuktur diyorlar ama yeni presta sürümünden denemdim yine olmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

BOYLE DEDİLER

Merhaba,

Bu durumun sunucuyla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır, sunucuda herhangi bir veritabanı sorunu oluşmamıştır. Veritabanınızı ve script ayarlarınızı kontrol etmenizi öneririm.

İyi Çalışmalar,

....... Hosting Internet Hizmetleri

lang.php dosyasında türkçe olarak çevrilmiş. Order status zaten doğruydu. Yaptığım tek şey translate den mail dosyalarının rengini değiştirmek olmuştu. Yedeğimden eski dosyaları geri yükledim ama hata hala devam ediyor, hem mail adı ingilizce geliyor hemde içindeki ürün adı kısmı sağa doğrı kayık çıkıyor lütfen acil yardım. :((