Jump to content

Nějaký ten kód navíc


Ryuji

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chci se zeptat, jestli někdo nebude tušit, co se mi stalo. Při nastavování e-shopu jsem si vyzkoušel i modul freeblock, asi notoricky známý. Zkusil jsem do něj přidat reklamní kód z Billboardu. Ten se mi tak nějak jakože uložil, ale reklamu nezobrazil. Tak jsem si řekl, že to asi nezvládl a zase jsem ho smazal. Modul jsem deaktivoval, dnes i smazal.

 

Vcelku náhodou jsem si ale všiml, že ve výsledném HTML kódu stránky se mi generuje mezi dvěma bloky kód, který nikde být nemá:

 

<!-- BBSTART bbKontext for www.japonskastavebnice.cz/Úvodní stránka/rolovací/bbKontext (verze s bannery vedle sebe) -->

 

 

<!-- Nasleduji DIV umistete na to misto, kde se ma zobrazit reklama. -->

<div id='bbk42660.1.2.30' style='visibility:visible'></div>

<!-- Zbytek kodu by mel byt umisten ve spodni polovine stranky tak, aby nebrzdil nacitani stranky. Zaroven vsak ne moc nizko, aby dlouhe stranky nebrzdily nacitani kodu! -->

<script type='text/javascript'>/* <![CDATA[ */

var bbpath='42660/1/2/30',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1;

//]]></script>

<script type='text/javascript' src='http://ad2.billboard.cz/code/bb4.js?2' charset='windows-1250'></script>

<!-- BBKONEC bbKontext -->

 

Jejda, já jsem tele, omlouvám se, už jsem na to přišel, musel jsem být hodně utahaný, nakopíroval jsem tenhle kód do modulu Google Adsence, nakonec za to freeblock nemůže.

Edited by Ryuji (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...