Jump to content

Yönetici Panelinde Değişiklik Kaydedemiyorum

Akshan

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar;

Yönetici panelinde ürünlerde değişikilik yapıp kaydet butonuna bastığımda uzun süre bekliyor ve boş bir sayfa geliyor. değişiklik de kaydedilmiyor. Yeni üründe ekleyemiyorum. Database'demi bir problem var acaba?

Bu konuda yardımcı olacaka arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

değişiklik derken??? ürün eklediğinde bir sorun cıkmıyor ama rsm felan değiştiginde kbl mü etmiyor?

Ne yeni bir ürün kaydedebiliyorum, ne de değişiklik yapabiliyorum bir ürün içerisinde... Kaydete bastığımda bekletiyor ve boş bir sayfa geliyor..Kaydetmiyor...

• 2 weeks later...

Tekrardan Merhabalar arkadaşlar;

Daha önce sistemimde ürün kaydedemiyordum..daha sonra sitemi sıfırdan tekrar kurdum. Veritabanını da sıfırdan oluşturdum. Ancak sistemi kurduktan hemen sonra yönetici panelinden bir ürün ekleyeyim dedim veya bir üründe değişiklik kaydedeyim dedim olmadı yine kaydetmedi..Yani yeni hiçbirşey kaydedemiyorum. Nerede kaydet tuşuna bastımsa hata verdi. hatta İnternet Explorerımı kilitledi arkadaşlar..

Bu konuda önerilerinizi bekliyorum..

Şimdiden teşekkürler..

yapıyorsunuz bir yerlerde bir hata, daha sonrada yok efendim ben birşey yapmadan kendi kendine oldu deyip diğer kullanıcılarıda teredütte bırakıyorsunuz.

Herkeste takır takır çalışıyor, sen bir halt yemişindir.

Size çok tuhaf gelebilir ama ben aynı sorunu yaşadığımda ve başka bir bilgisayarda sorun olmadığını görünce benim sistemimde yada internet explorer da sorun olabileceğini düşünerek mozilla firefox kurdum. şimdilik herşey yolunda çalışıyor. Sorunun kaynağını ve gerçek çözümünü bilmiyorum ama denemesi çok kolay birşey olduğu için bir deneyin derim.
Ayrıca sorunun gerçek kaynağını bir şekilde bulursanız, burada paylaşırsanız çok memnun olurum
Kolay gelsin