Jump to content

Pop-up Pencere Nasıl Açabilirim?

ebubekirakyol

Recommended Posts

ürün tanıtım sayfasında, evet..Hemen al butonu koydum bir tane..Ona tıklanınca pop-up açılsın, siğarişi versin müşteri istiyorum.. Ama pop-up açtırma javascript kodunu tpl dosyasına ekleyine o sayfa görüntülenemiyor..Durum bundan ibaret..

Saygılarımla..

• 6 months later...

Pop uplari bu sekilde acabilirisin. Kesinlikle sorunsuz calisir.. 'height=780,width=550 ayaralari duzenle kendine gore..

{literal}
<!-- Codes by Quackit.com -->
[removed]
// Popup window code
function newPopup(url) {
   popupWindow = window.open(
       url,'popUpWindow','height=780,width=550,left=10,top=10,resizable=yes,scrollbars=yes,toolbar=yes,menubar=no,location=no,directories=no,status=yes')
}
[removed]
Hemen Al butonu veya baska bir sey
{/literal}

• 1 year later...

Merhaba
Prestashop jquery tickbox diye bir kütüphane kullanıyor halihazırda. Onu kullanmanız daha uygun olacaktır.

Link hedefinin sonuna

?content_only=1&TB_iframe=true&ftype=cart&width=600&height=300&thickbox=true

ekleyiniz.
örnek

Tıkla

Not: 1.4 den itibaren tagını thickbox ve shown isimli sınıfa dahil etmek yeterlidir.
Örnek

Tıkla

herkese hayırlı satışlar bol kazançlar

• 1 year later...

hocam ben lik hedefinin sonuna dediğinizi yapıyorum fakat açılır pencerede link görünmüyor mesela yaptığım şu şekilde idi footer altında ki bir linki açılır popup pencerede göstermek için şunu yaptım

<li><a href="cms.php?id_cms=6?content_only=1&TB_iframe=true&ftype=cart&width=600&height=300&thickbox=true">{l s='Gizlilik Sözleşmesi' mod='tmfooterlinks'}</a></li>

Ama normal sayfada açıldı nasıl yapabilirim ?