Jump to content

Úpravy na eshopu Mamejeradi.cz


Mamejeradi.cz

Recommended Posts

Docela se mě množí soukrové správy typu:

kde si sehnal šablonu, jak jsi udělal ty dostupnosti, jak jsi udělal támhleto a to.

Takže:

Můj eshop je hodně na zakázku předělaný najmutým programátorem.

Presta se toho umí hodně naučit, ale musí bejt dobrej učitel a zadarmo ani kuře nehrabe.

Za tím, jak můj eshop nyní vypadá je hoodně hodin kodování a už i docela peněz...........

 

A kontakt na člověka, který pro mne pracuje nikomu zatím dát nemůžu, sám pro něj ještě práci mám....

Link to comment
Share on other sites

Dnes jsem emailem opět dostal dotaz jak jsem udělal ten banner na boku.

Takže pro všechny:

Většina úprav nas mém eshopu je dělaná na míru mému eshopu najatým a placeným programátorem.

Nemůžu Vám poradit jak je to udělaný, protože jsem to nedělal.

Presta umí hodně věcí, když se trochu poladí...

Já mám například tyhle úpravy:

když je zboží na rozvoz zdarma, tak se mě na fa. tiskne tel. číslo zákazníka, jinak ne.

Mám export zásilek pro poštu, mám iport podacích čísel balíků, kterým naráz všem v ten den odeslaným objednávkám nastavím status odesláno a zákazníkům pošlu email s číslem balíku. Mám kontrolu plateb, kdy mě poslané objednávky za které přišla platba nastaví jako vyřízené a objednávky placené převodem nastaví na platba přijata.

Mám fuknci, kdy na fakturu můžu tisknout poznámklu přidanou v administraci, na faktuře se mě automaticky tiskne tlačítko.

Mám uděláno, že se u zboží zobrazuje běžná cena a naše cena, mám možnost u zboží zaškrtnout že je křehké a když si k němu bude zákazník chtít objednat zboží které by ho svojí váhou v jednom balíku poškodilo, tak se automaticky přičte ještě jedno poštovné, mám úpravu, kdy u zboží zaškrtnu doprava zdarma a objeví se u něj oznámení že je doprava zdarma a neúčtuje se dopravné.

Mám modul, do kterého dám bannery a oni mě na pravéí straně shopu rotují.

Platím si funkci, kdy se kupujícímu při vyplňování dodací adresy sama přednabízí správná a spoustu dalšího.

Nic z toho jsem sám nedělal, protože to neumim, tak jsem si na to někoho sehnal.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...