Jump to content

modül tercümelerinde internal server hatası

ndrsrc

Recommended Posts

Merhaba;

Cpanel kullanıyorsanız /modules/ dizinindeki index.php dosyasının haklarını 444 olarak değiştiriniz. Her modül klasörünün içindeki dil dosyalarını da 644 yapınız.

Plesk panel veya Direct admin kullanıyorsanız her modül klasöründeki dil dosyalarını 666 yapın.

Bunlar sorunu çözmezse phpinfo(); fonksiyonunu kullanarak sunucunuzun yapılandırmasını kontrol ediniz.

fopen();

touch();

fwrite();

fclose();

gibi dosya yönetim fonksiyonlarının enable yani aktif çalışıyor olması gerekiyor.

Kolay gelsin.

Merhaba;

Cpanel kullanıyorsanız /modules/ dizinindeki index.php dosyasının haklarını 444 olarak değiştiriniz. Her modül klasörünün içindeki dil dosyalarını da 644 yapınız.

Plesk panel veya Direct admin kullanıyorsanız her modül klasöründeki dil dosyalarını 666 yapın.

Bunlar sorunu çözmezse phpinfo(); fonksiyonunu kullanarak sunucunuzun yapılandırmasını kontrol ediniz.

fopen();

touch();

fwrite();

fclose();

gibi dosya yönetim fonksiyonlarının enable yani aktif çalışıyor olması gerekiyor.

Kolay gelsin.

yardım için teşekkürler. Dosya izinlerini dediğiniz gibi değiştirdim ama sonuç değişmedi. diğer tavsiyenizi nasıl yapacağımı bilmiyorum. Anlatabilirseniz sevinirim

• 4 weeks later...

En iyisi prestayı çöpe atmak. Neresini tutsan elinde kalıyor. Eminim bunu düzeltsem 2 gün sonra başka yerinden patlayacak

Merhaba;

Doğru altyapıyı seçmek çok önemli. Sanırım doğru sunucuyu seçmediğiniz için sorun yaşıyorsunuz. Uyumsuz bir altyapıda bütün sistemler çöpe atılacak kadar kötü çalışır. Sorununuzu sanırım çözmüşsünüz. Çözülmediyse forumdaki arkadaşlar hep birlikte yardım edebiliriz.