Jump to content

filtrovani podle ceny


stix_

Recommended Posts

zdravim, moc se neorientuju ve smarty tak by me zajimalo jestli by slo nejak jednoduse pridat do kategorii dva inputy kde by si zakaznik zadal cenu od <> do a zobrazilo se jen odpovidajici zbozi. pripadne jestli uz na to je nejaky plugin, nasel sem akorat jeden kde si muzu jen predem nastavit rozmezi cen.

 

potom by me jeste zajimalo jestli lze nejak udelat kategorii "all products", zbozi mam hrozne moc a navic automaticky import takze nehrozi abych udelal novou kategorii kde bych rucne editoval vsechno zbozi a pridaval ho tam

Link to comment
Share on other sites

k prvnímu - de o to, jakou máš verzi. jestli 1.4.x, tak myslím, že žádný free modul k dostání není a dále "jednoduše" to udělat bohužel nejde. osobně jsem si koupil http://www.presto-changeo.com/en/filter-modules/74-ajax-filter.html a maximální spokojenost. myslím, že to za ty peníze určitě stálo.

 

vytvoř si samostatnou kategorii "all products" a v importu pouze přidej id této kategorie ke všemu zboží (případně to všechno vlož do hlavní kategorie s id 1)

Link to comment
Share on other sites

jen tak zběžně jsem testoval verzi 1.4.5.1 a v modulu blocklayerd, který je již v základu, je funkční filtrace atributů spolu se sliderem pro cenu a váhu. s tou hlavní kategorií mají pravdu... vůbec mě to nenapadlo. já jsem to řešil pro výpis všeho zboží přes rss, ale na tohle ne, proto mi to asi přišlo na mysl

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...