Jump to content

nezobrazení se prodejen


jirik0201

Recommended Posts

zdravím, zadal jsem dvě prodejny do tools->stores a oni se mi nezobrazí. zeměpisnou šířku i délku mám správně. ikona prodejny v nastavení shopu se mi taky zobrazuje akorát se mi zobrazuje s bílým pozadím i když obrázek je s neprůhledným pozadím..

 

neví někdo co s tím. poraďte, prosím.

Link to comment
Share on other sites

zdravím, zadal jsem dvě prodejny do tools->stores a oni se mi nezobrazí. zeměpisnou šířku i délku mám správně. ikona prodejny v nastavení shopu se mi taky zobrazuje akorát se mi zobrazuje s bílým pozadím i když obrázek je s neprůhledným pozadím..

 

neví někdo co s tím. poraďte, prosím.

Maš vše nastavené v administrace/nastroje/obchody ne jen v modulech

Link to comment
Share on other sites

mám to jen nastavené v nástroje -> obchody. v modulu bloku prodejen v1.0 mám jen vložený obrázek prodejny, který se zobrazuje na stránce. když změním theme na origoš prestashop, tak se mi to zobrazuje. nevíš kde co přehrát? jediné co jsem dělal, že jsem přejmenoval naše prodejny na něco jiného. a jak to vyřešit s tím průhledným gifem, který se zobrazuje s bílým pozadím?

Link to comment
Share on other sites

PRO VŠECHNY. je těžké rozchodit témata, která jsou primárně dělána pro starší verze presty na těch nejnovějších. v takovém případě je těžká jakákoliv rada... hlavně, když to chcete rozchodit sami a neumíte programovat... to je ta nejhorší varianta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...