Jump to content

Nahrání obrázku


Karel Rehak

Recommended Posts

open_basedir musí být zaplý. To ti na žádném profesionálním hostingu nevypnou. Když vypneš open_basedir, scripty můžou cestovat mimo tvoji složku na serveru -> ideální pro hackery :-) Tobě to ani tak vadit nemusí, ale provozovateli serveru ano. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ještě mě napadla jedna věc. Na serverech předních poskytovatelů hostingu jsou někdy problémy když kopíruješ data na ftp, že přiřadí jiného vlastníka a skupinu než má. Tím pádem potom když měníš práva na adresáři, práva nejsou změněna, jelikož nemáš oprávnění. Na složku kam se zapisují obrázky ke kategorii /img/c/ zjisti jestli jsou práva opravdu 777. Ve sloupci atributy musí být drwxrwxrwx.

Link to comment
Share on other sites

Tak když už jsem všechno nastavil (mimo dotazu dříve "hezká url) a chtěl jsem ke kategori nahrát obrázek, skončilo to chybou "došlo k chybě při kopírování obrázku".
Myslíte si, že to může být restrikcí v open_basedir???


Ahoj, jsem take na Ceskem hostingu a myslim, ze sem mela stejny problem. Mne tedy nesla dat ani cestina, pac sem neprosla nahravanim vlajky a no_image. Kazdopadne, pokud jsi v obdobne situaci, jako ja, tak sem napsala navod (http://www.ijacek.cz/?p=90) , jak postupovat. Veskere doplnky a pripominky jsou vitany.
Link to comment
Share on other sites

Něco podobného mi poslal jeden kolega... Jinak stránky hezký! Programujete v php????


Uz jsem to nekolika lidem posilala, tak doufam, ze jim to funguje. Nemohla bych se podivat i na reseni, ktere mate od kolegy? Jinak stranky jsou ve vystavbe, nic moc tam neni a polovina veci nefunguje. A jestli programuji v PHP? Kez bych mohla rici, ze ano :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...