Jump to content

Blok úrovňové navigace - zprovoznění


Georgex1

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zaptat, zda tu někdo řešil, jak rozchodit tento modul, jde mi nainstalovat, ale to je všechno (PS 1.4.4).

 

Píše

Existing filters templates - > No filter template found.

asi nemá template pro filtrování

a

Available filters (0) - dostupné filtry 0 ??

 

Díky za rady

 

Edit: trochu jsem se unáhlil, modul je ve FO dole v levo na stránce... jsem si ho nevšiml.

Ale stejně by mě zajímalo, jak se přidají template a dostupné filtry

Link to comment
Share on other sites

Ve verzi 1.4.4.1 tento modul v administrační části nefunguje korektně. Stáhl jsem upravený modul z tohoto vlákna: http://forge.prestas...owse/PSCFI-2879

 

Po nainstalování upraveného modulu lze filtry v administraci nadefinovat. Chvílemi se to chová nepředvídatelně, ale pokud se to podaří správně nakonfigurovat, tak to na stránkách funguje.

Link to comment
Share on other sites

ten originální funguje taky, musí se ale nadefinovat filtry, což není problém, ale je tam neviditelné tlačítko pro uložení. Takže já si vyberu že chci filtr pro všechny kategorie, zaškrknu "Product manufacturer filter" a zmáčknu enter, čímž se jakoby zmáčkne to tlačítko pro uložení a je hotovo :)) Víc jsem to ale nezkoumal, tohle mi zatím stačí :))

 

Spíš by mě zajímalo, jestli je možný tenhle modul nějak umístit doprostřed stránky nad výpis zboží v kategorii..? Po bocích už je toho hodně, tam je to nepraktický.. :(

Link to comment
Share on other sites

To jsem vyřešil vytvořením vlastního háku

viz např. zde

http://www.redakcni-systemy.com/index.php/prestashop/clanky/38-sablona-v-prestashopu-tvorba-vlastni-pozice

 

a pak úpravy dle vlastních potřeb ccs atd

jen jsem tam našel drobnou chybičku, že stránkování započítávalo i produkty neaktivní, byla tam potřeba přidat(upravit) podmínku do SQL dotazu, už nevím ale kde (u PHP souboru)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...