Jump to content

İE7 VE FİREFOX SotEW's Adds - V0.3 modülü yardım talebi..

Recommended Posts

Selam arkadaşlar ,
SotEW's Adds - V0.3 modülü ile header eklediğim flash dosyası firefox da görülebiliyor fakat İE7 de görünmüyor..
bu konuda bana yardımcı olabilecek olan varmı...

not : profesyonelce destek de olabilir fakat maddi bir beklenti olmasın lütfen :)

bu modül için açmış olduğum bir post vardı
herhalde benimle abuk sabuk konuştuğun için benden yardım isteyemedin
birkaç arkadaşta aynı problem vardı, düzeltmesi çok kolay olduğu için ÜCRETSİZ olarak ta yapmıştım
fakat sana hiçbir şekilde destek olmam!
şimdi bana saldırırken destek verdiğin kullanıcıları görelim bakalım düzeltebilecekler mi? ilgileniyorlar mı seninle! :)

senden yardım isteyecek olsaydım zaten sana yazardım. adınla...!!! özelden pm den yapılan yardımların buradaki insanlara bir faydası yok. çok vahim durumlarda msn veya pm den yardım verilebilir ki topiçler yazışma çöplüğüne dönüşmesin diye .. ve sonuç yine aynı topiçde paylaşılır.. fakat belli ki senin ne insanlık ne terbiye nede forum kurallarına saygın yok..
ayrıca saldırma konusunu başlatan sensin. birinci saldırmayı önemsemedim fakat fazla olmaya başladın .iyice terbiyesiz ve arsız birisi olduğun belli .. tabi bunu eminimki sadece burada yapabilirsin.. gercek yaşamında diline hakim ol yoksa seni bu gibi forumlarda göremiyebilirim korkusu yaşıyorum..

ayrıca senden benim topiclere yazmamanı rica ediyorum.. ben interneti ve web i hobi olarak yapan ve fazla bilgisi olmayan bir kişiyim
profesyonelce bişeyler öğrenecek vaktim olsa bunun kursuna giderim. amacım kişisel hobi ve vakit geçirmek..Ordu da subay olduğum için fazla zaman ayıramıyorum.. ancak böyle yıllık izinlerimde.
bu nedenle bırak da yardımcı olacak biri varsa olsun ama sen olma istemiyorum..

Selam arkadaşlar ,
SotEW's Adds - V0.3 modülü ile header eklediğim flash dosyası firefox da görülebiliyor fakat İE7 de görünmüyor..
bu konuda bana yardımcı olabilecek olan varmı...

not : profesyonelce destek de olabilir fakat maddi bir beklenti olmasın lütfen :)

Size yardımcı olmaya çalışacağım.
1 Sotewsadds klasöründe bulunan sotewsaddsHeader.tpl dosyasını
gelişmiş bir metin ediröründe açın.
aşağıdaki kodları kopyalayın

{$content}

2 daha sonra kullandığınız temanın klasöründeki header.tpl
dosyasını da metin editöründe açarak;
aşağıda gösterdiğim gibi <!--Header--> kelimesinin hemen
altına kopyaladığınız kodları yapıştırın.

<!-- Header -->

{$content}

{$HOOK_TOP}

Lütfen neticeyi bana bildirin.

Selamlar ...

• 4 months later...
  • 6 months later...
  • Create New...