Jump to content

Főoldal Szöveg Modul Eltűnt


hajeka

Recommended Posts

Sziasztok!

A főoldal szöveg modulban módosítottam a bevezető szöveg részt, már nem először. Most mentés után helyet cserélt a Főtermékek a nyitó oldalon modullal. Gondoltam semmi probléma, megcserélem őket az élő szerkesztés futtatásával. Na innentől kezdve teljesen eltűnt. Törölni nem lehet, csak kikapcsolni-bekapcsolni. De a nyitólapon nem jelenik meg. Megpróbáltam egy drasztikusabb megoldást. Kitöröltem a modules könyvtárból az egészet, majd visszamásoltam a telepítőből. Most már szöveget se tudok módosítani, csak a képet cserélni.

Lövésem sincs merre induljak tovább. Tényleg ennyire gáz az, ami free? A frissítés segíthet? Most 1.4.3.0 van fent.

Köszi: Haya

Link to comment
Share on other sites

Először úgy próbáltam, de hibaüzenet lett a vége, nem engedte eltávolítani. Aztán jött a törlés, visszamásolás.

A baj szerintem az, hogy nem a Home page content részben van, hanem a Header of pagesben. Hiába nyitom meg szerkesztésre, nem engedi áttenni a Home page content részbe. A legördülő ablakok szürkék, nem reagálnak semmire.

Link to comment
Share on other sites

Nem. :-)

De közben sikerült törölni teljesen BO-ból, majd újra telepíteni és így a helyére került, de...

A Home page contentnél hiába teszem a kiemelt termékek elé, a nyitó oldalon mégis alatta jelenik meg. A másik érthetetlen hiba, hogy a logó kivételével semmilyen szöveg nincs megadva a modul beállításainál, mégis kiírja a régi szövegeket. ????

Link to comment
Share on other sites

a smarty-t törölheted manuálisan is

ftp: tools/smarty/compile/

és tools/smarty_v2/compile/

ebben a kettő könyvtárban lévő fájlokat törölheted az index.php kivételével

utána helyre kéne jönnie.

nincs vmi írási jog rosszul beállítva?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...