Jump to content

Cestina - Jak na to


Hexer

Recommended Posts

Zdravim.
Dlouho jsem bojoval s pocestenim eshopu. Hazelo mi to spoustu chyb stejne jako tady nekteri uvadeji. Nakonec jsem ho svepomoci rozchodil a tak se chci podelit JAK NA TO PODLE HEXERA :)

1. Nainstalujte normalne eshop...
2. Stahnete si tuto cestinu v ZIPu http://www.prestashop.com/?ACT=29&fid=12&aid=3462_98WgTJuCppCtanrIOPUy&board_id=1
3. Rozbalte si cestinu do nejakeho adresare...vzniknou vam 4 slozky
4. Nahrajte tyhle 4 slozky tam kam jste nahravali eshop
5. Pokud se to bude ptat "Prepsat soubor?" tak vzdy dejte ANO!
6. Vsem nakopirovanym adresarum musite nastavit atribut 777 (stejne jako pri instalaci vzpominate?)

Tak prvni cast je za nama :) ted se prihlasime do administrace

7. Prihlasit se do administrace (zvane taky BACK OFFICE)
8. Vybereme zalozku TOOLS (vpravo nahore)
9. Klikneme na LANGUAGES (vlevo nahore)
10. kliknete na takove male bile plusko v zelenem kolecku... vedle nej je napsano ADD NEW
11. Otevre se vam formular a tam vyplnte nasledujici:
NAME (Čeština)
ISO (cs)
Flag (tam si nahrejte ceskou vlajecku)
No-Picture image (tam si nahrejte co chcete zobrazovat pokud nebude dostupny obrazek vyrobku)
Status (zvolte tu zelenou fajfku)
12. Kliknete na SAVE

Pokud jste vse udelali spravne mela by nyni byt v eshopu dostupna cestina... nekdy je potreba ten jazyk TOOLS LANGUAGES jako by vypnout... a zase zapnout :) prikladam i odkaz na soubor se zazipovanou cestinou... doufam ze jeji autor se nebude zlobit...


Pokud mate nekdo nejaky elegantnejsi postup klidne ho sem pridejte :) take uvitam pokud sem napisete zda tenhle postup fungoval i u vas nebo naopak nefungoval... ja mel treba problem prehodit prava k adresari TRANSLATION - CS na 777 :) a nasledne do nej nahrat soubory...ale z toho obvinuju spis hosting :-D

cs-2008-12-25_004.zip

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...