Jump to content

Yeni Tasarımlarım Yorumlarınız Bekliyorum

Recommended Posts

Ebubekir bey e_s_a sizsiniz sanırım. Siteler güzel olmuş. Yanlız yumurcakdunyasi.gen.tr vardı onun arama motoru sıralasına yazık etmişsiniz diye düşünüyorum. Bunlarda da SEF url modu kapalı görünüyor. Onu açarsanız satış performasınız 2 kat artar.

Evet benim Mahmut bey. Yumurcakdunyasi.gen.tr isim hakkından dolayı kapatıldı. Artık oyuncakyum.com üzerinden devam ediyoruz. Evet onu açmayı hep unutuyorum.. Hemen açayım en iyisi.

İsminizi deşifre etmiş gibi oldum :D
Yumurcakdunyasi.gen.tr için üzüldüm. Ama oyuncakyum çok daha etkili bir alan adı. Büyük ihtimalle kısa sürede daha iyi bir yere gelir. Arayüz de daha iyi olmuş. Umarım bol satışlı olur. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa telefonum sizde var.
iyi akşamlar

Sorun değil ismimi deşifre etmemek gibi takıntım yok. zaten ismime ait domainim var..:) Oyuncak üzerinden çıkmaya çalışıyoruz şimdide. Bakalım etkisini göreceğiz domainin. Kısa sürede iyi bir yere gelir muhtemelen çünkü yumurcak dünyasını kopyaladım bire bir. Sadece temayı değiştim. Tasarıma söyledikleriniz için teşekkürler..:)

• 3 months later...
  • 8 months later...
  • Create New...