Jump to content

[Solved] chyba pri nahrani noveho theme


Recommended Posts

Ahoj, pomuze mi nekdo,
kdyz nahraji novou sablonu pro prestahop 1.4 a dam ulozit napise mi to tyto 3 chyby.

3 chyby
config.xml v cestě k Vašemu tématu chybí.
This theme may not correctly use "display store location". Nemůžete vypnout tuto funkcí na této stránce
config.xml soubor tématu nebyl vytvořen pro tuto verzi PrestaShopu.

nevim si rady.

diky moc

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, pomuze mi nekdo,
kdyz nahraji novou sablonu pro prestahop 1.4 a dam ulozit napise mi to tyto 3 chyby.

3 chyby
config.xml v cestě k Vašemu tématu chybí.
This theme may not correctly use "display store location". Nemůžete vypnout tuto funkcí na této stránce
config.xml soubor tématu nebyl vytvořen pro tuto verzi PrestaShopu.

nevim si rady.

diky moc


co na tom nechapeš? nemas ve slozce s novím theme soubor config.xml podivej se co v tom souboru je ve starym theme , kdyz tam nebude nic duležityho tak ho skus vytvořit prazdnej a nakopirovat na ftp . ;-)
Link to comment
Share on other sites

jasne uz jsem to nasel, omlouvam se, naseljsem to hned po tom co jsem to napsal, ale chyba byla ze jsem tema pro prestashop 1.3 a ne pro 1.4. Díky
Stejne mam problem, a hledal uz tady vsude. Naistaloval jsem modul Essox 0.1, mam i sprvne ID a ostatni integracni veci od Essoxu, ale kdyz chci platit pres tento splatkovy nastroj napise mi to ze nema priprazenou sablonu pro modul validation, to uz jse opravdu v koncich.
Diky za pomoc

Link to comment
Share on other sites

jasne uz jsem to nasel, omlouvam se, naseljsem to hned po tom co jsem to napsal, ale chyba byla ze jsem tema pro prestashop 1.3 a ne pro 1.4. Díky
Stejne mam problem, a hledal uz tady vsude. Naistaloval jsem modul Essox 0.1, mam i sprvne ID a ostatni integracni veci od Essoxu, ale kdyz chci platit pres tento splatkovy nastroj napise mi to ze nema priprazenou sablonu pro modul validation, to uz jse opravdu v koncich.
Diky za pomoc


kdyz vyřešis dotaz i kdyz neni zodpovezenej tak to napis a označ solved at nad tim nemuseji ostatni bloumat ... dik

musis upravit cestu k souboru validation.tpl , nebo napis tvurci modulu
Link to comment
Share on other sites

jasne uz jsem to nasel, omlouvam se, naseljsem to hned po tom co jsem to napsal, ale chyba byla ze jsem tema pro prestashop 1.3 a ne pro 1.4. Díky
Stejne mam problem, a hledal uz tady vsude. Naistaloval jsem modul Essox 0.1, mam i sprvne ID a ostatni integracni veci od Essoxu, ale kdyz chci platit pres tento splatkovy nastroj napise mi to ze nema priprazenou sablonu pro modul validation, to uz jse opravdu v koncich.
Diky za pomoc


kdyz vyřešis dotaz i kdyz neni zodpovezenej tak to napis a označ solved at nad tim nemuseji ostatni bloumat ... dik

musis upravit cestu k souboru validation.tpl , nebo napis tvurci modulu


Díky moc za pomoc, jdu se podívat na to tpl a uvidím. Modul jsem stáhl s prestashop.com, tak uvidím, díky za pomoc, už sse polepším.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...