Jump to content

[Solved] Jak wykasowac przycisk dodaj do koszyka w liscie produktow producentow?


linsy

Recommended Posts

Udalo mi sie wykasowac "dodaj do koszyka" z produktow wyswietlanych na glownej stronie, usunalem tez te przyciski gdy wchodzi sie na liste produktow wg.kategorii.

Ale za cholere nie moge usunac przyciskow " dodaj do koszyka" gdy wchodzi sie w liste producentow, i wybiera produkty danego producenta i wtedy przy kazdym produkcie jest przycisk"dodaj do koszyka i przycisk "pokaz". Chce zostawic tylko guzik "pokaz" zeby klient mogl wybrac wpierw atryboty produkty i dopiero jak to zrobi to kliknal na przycisk "dodaj do koszyka.

pozdrawiam

linsy

Link to comment
Share on other sites

Cześć, otwierasz plik: product-list.tpl (themes/nazwa_szaty) i usuwasz kilka linijek kodu (od linii 47 do 53 - ale porównaj):

{if ($product.id_product_attribute == 0 || (isset($add_prod_display) && ($add_prod_display == 1))) && $product.available_for_order && !isset($restricted_country_mode) && $product.minimal_quantity == 1 && $product.customizable != 2 && !$PS_CATALOG_MODE}
{if ($product.allow_oosp || $product.quantity > 0)}
getPageLink('cart.php')}?add&id_product={$product.id_product|intval}{if isset($static_token)}&token={$static_token}{/if}" title="{l s='Add to cart'}">{l s='Add to cart'}
{else}
{l s='Add to cart'}
{/if}
{/if}

Link to comment
Share on other sites

Dzieki bardzo

juz tam grzebalem i dopisalem tylko wybrane kategorie gdzie ma byc pokazywany "dodaj do koszyka" terfaz usunalem wszystko , wlacznie z tym co dopisalem i jest ok.


dziex

Linsy

Link to comment
Share on other sites

Udalo mi sie wykasowac "dodaj do koszyka" z produktow wyswietlanych na glownej stronie, usunalem tez te przyciski gdy wchodzi sie na liste produktow wg.kategorii.

Ale za cholere nie moge usunac przyciskow " dodaj do koszyka" gdy wchodzi sie w liste producentow, i wybiera produkty danego producenta i wtedy przy kazdym produkcie jest przycisk"dodaj do koszyka i przycisk "pokaz". Chce zostawic tylko guzik "pokaz" zeby klient mogl wybrac wpierw atryboty produkty i dopiero jak to zrobi to kliknal na przycisk "dodaj do koszyka.

pozdrawiam

linsy


Rozumiem, że uruchamiasz sklep w trybie katalogu?
W wersji 1.4 gdy się instaluje od nowa sklep
w kreatorze można włączyć taką funkcjonalność.

Czy o to chodzi??
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Witam, podczepię sie pod temat bo chcę zrobić coś podobnego co autor tematu, chcę by nie wyświetlała się cena oraz "dodaj do koszyka" przy produktach na liście wtedy gdy cena tych produktów jest równa zero. co trzeba zmodyfikować lub co dopisać w product-list.tpl?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

czy ta sama reguła ma działać w przypadku ukrycia informacji o dostępności produktu na liście produktów? chcę sterować wyświetlaniem tej informacji w zależności od tego czy lista produktów jest wyświetlana ogólnie czy po wyfiltrowaniu po parametrach. jeśli jest "ogólna" to mam zdefiniowany domyślną, ukrytą kombinację produktu której mogę nadać określoną dostępność np.777 i przy tej ilości produktu by nie wyświetlała sie informacja o dostępności na liście produktów. Wpisałem w odpoweidnim miejscu pliku product-list.tpl regułę:

   {if $product.quantity != 777} .... {/if}

ale nie zadziałało...

 

 

OK, jednak zadziałało. w tym pliku są dwa miejsca z class=availability :)

Edited by felgi (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...