Jump to content

Reklam Modülü'nü iki yere koymak

kargyy

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, reklam modülünü birden fazla yer için kullanmak mümkün müdür? Hem sola hem sağa hatta belki de 2'şer adet koymak istiyorum. Nasıl çözebilirim? En azından resme tıklayıp isteğim sayfaya yönlendirecek birkaç kutuya ihtiyacım var reklam modülü gibi. Postion'ta deaktif gözüküyor modüllerin taşınmaları ayrıca. Lütfen yardım :)

modüllerde modül naklet opsiyonu var fakat aynı modülü birden fazla yere aktarır yani aynı reklam kutusu içeriği aynı olan reklam kutusunu birden fazla yere çoğaltabilirsiniz. isterseniz sotew's adds reklam modülünü kurup reklam konusunda daha iyi bir netice alabilirsiniz. Modül içerisinde sağ, sol header, footer şeklinde hali hazırda alanlar vardır. Modülü kurup konfigüreye basın yapmanız gerekeni anlarsınız...

Merhaba arkadaşlar, reklam modülünü birden fazla yer için kullanmak mümkün müdür? Hem sola hem sağa hatta belki de 2'şer adet koymak istiyorum. Nasıl çözebilirim? En azından resme tıklayıp isteğim sayfaya yönlendirecek birkaç kutuya ihtiyacım var reklam modülü gibi. Postion'ta deaktif gözüküyor modüllerin taşınmaları ayrıca. Lütfen yardım :)

Ekte bir modül var işinizi görecektir. Biraz düzenleme yaptım 1.4 için de çalışıyor.

sotewsadds.zip

• Like 1

• 2 months later...