Jump to content

[Solved] Nezobrazují se české Š,Č,Ě,Ž,Ř ...


josejumbo

Recommended Posts

Dobrý den, mám zakoupenou šablonu, již s emi ji povedlo pošečtit, ale mám zde stále menší chybičku, na kterou nemohu přijít (viz.: obrázek červeně zvýrazněné plochy. Nezobrazují se mi u názvů modulů Š,Č,Ě,Ž,Ř. Nevíte někdo, jak toho ve verzi 1.4.2.5 docílit, aby se zobrazovaly. Děkuji

47620_C61oDzZHK5YRN0IJYx6X_t

Link to comment
Share on other sites

Nevim jak je to v 1,4 nezkousel jsem ji, ale v 1.3 jsou preklady:obchodu, poli, adminu a modulu a tam bych se kouknul


Myslím si, že by to mělo být někde v té šabloně, prootže když dám výchozí vzhled obchodu od Presty tak se české znaky zobrazí. Ale nevím kde už hledat, prtože i v šabloně jsem to přepsal.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Problem robi JavaScript, ktory renderuje hlavicky blokov do obrazkov a nepodporuje specialne znaky sk/cz abecedy. Otvor preto prosim header.tpl a odstran (alebo zakomentuj) riadky 61 až 64

<*script type="text/javascript" src="{$js_dir}Calibri_400-Calibri_700.font.js">*script>
<*script type="text/javascript">
   Cufon.replace('div.block h4, #pb-left-column h1, .home-info-container h4, #center_column h1, #center_column h2');
<*/script>



Druhou moznostou je doeditovanie /js/Calibri_400-Calibri_700.font.js a pridanie znakov, ktore sa nezobrazovali. Chce to trosku hrania sa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...