Jump to content

Neukončená inštalácia


armani

Recommended Posts

Už druhý deň bojujem s innštaláciou PS 1.1 na webserver. Na lokale inštalácia prebehne v pohode, no ked sa snažím inštalovať na mojom webe tak sa nezadarí.
Až po krok 3 prebehne inštalácia na webserver v pohode. V kroku 3 vyplním údaje o mojom databázovom servery. Po vyplnení údajov stlačím tlačidlo " Verify now " Vyhodí hlášku " Database is connected" vyplním mailovú adresu, dám odposlat skúšobný email ten je v pohode. Potom odklepnem "NEXT" a tým som skončil. :? Nič sa nedeje, žiadna chybová hláška ale ani prechod do dalšieho kroku. Viete my poradiť ako dalej?

Link to comment
Share on other sites

Asi som to napísal tak, že to nejde pochopiť.

Na lokále (používam Vertrigo) beží všetko v pohode, Presta je otestovaná a funkčná. Teraz som chcel testovať na mojom webhostingu (na mojej domene u môjho poskytovateľa web priestoru). Požiadal som providera o vytvorenie databazy a o údaje potrebné k prístupu na ich DB server. Všetko som dostal a ako píšem v predchádzajúcom príspevku aj korektne zadal do inštalácie PS 1.1 kde si aj inštalácia overí správnosť údajov a čekne si prístup k databáze. Všetky položky vo všetkých krokoch sú správne a sú presvietené zelene. No po čeknutí e mailu a odoslaní testovacieho e mailu na zadanú adresu sa nedá dostať dalej. Inštalácia nezamrzne, no nereaguje na stlačenie tlačidla " NEXT "

Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

Tak problém je vyriešený. SQL server kde som chcel testovať nemal zapnutú podporu utf-8 slovak. Po prechode na druhý server inštalácia prebehla bez problémov a začínam testovať on-line :coolsmile:
Momentalne prekladám jednu "themes" do slovenčiny. Načtastie len z češtiny.
Ináč poviem vám, je to robota pre vraha. Obdivujem autorv prekladu celeho PS a patrí im veľká vďaka za odvedenú robotu na preklade. :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...