Jump to content

Import zboží - řazení produktů v PS1.4.0.17


milos.l

Recommended Posts

Zdravím všechny,

potřebuju vyřešit následující problém: Importuju zboží pomocí vestavěného importu v PS. Zboží je klasika v CSVčku. Import proběhne vcelku vpořádku, nahrají se i obrázky, ale mám tu jeden problém. Potřeboval bych, aby se importované zboží zobrazovalo v shopu v takovém pořadí, v jakém je ve zdrojovém CSV souboru. Mám asi 7000 položek zboží a neni v mých silách posléze zboží nějak rovnat podle mých představ. ŘEŠIL NĚKDO TENTO PROBLÉM.

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

I když do prvního sloupce importu dám posloupnost čísel 1 .... 7000, tak se stejně zboží v shopu zobrazuje jak chce. Kde mám tedy nastavit to třídění v kategoriích. Poraď, někde v nastavení kategorie? nebo kde?

Link to comment
Share on other sites

I když do prvního sloupce importu dám posloupnost čísel 1 .... 7000, tak se stejně zboží v shopu zobrazuje jak chce. Kde mám tedy nastavit to třídění v kategoriích. Poraď, někde v nastavení kategorie? nebo kde?


jop, máš pravdu... :-/ koukal jsem na fórum (http://www.prestashop.com/forums/viewthread/103211/general_discussion/products_sorting_problem_position_inside_category) a radí upgrade na nejnovější verzi - tam je tento bug prý vyřešený
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...