Jump to content

Prestashop 1.1 için yeni TEMA

Recommended Posts

ellerine sağlık,güzel olmuş..
özel ürünlerdeki ürün tanıtım modüllerini yuvarlak değilde her zaman kavisli dikdörtgen yapabilme imkanımız varmıdır...teşkrler , turuncu final çalışmasınıda 1.1 versiyonuna çevirmeni bekliyoruz..klay gelsin

ellerine sağlık,güzel olmuş..
özel ürünlerdeki ürün tanıtım modüllerini yuvarlak değilde her zaman kavisli dikdörtgen yapabilme imkanımız varmıdır...teşkrler , turuncu final çalışmasınıda 1.1 versiyonuna çevirmeni bekliyoruz..klay gelsin

Teşekkürler.
Anasayfadaki ürünün dikdörtgen kutuda sabit görünmesini istiyorsaniz;
Temanın "img" klasörünü açın.
1- tezgah2.jpg resminin adını "tezgah.jpg" olarak değiştirin.
2-tezgah.jpg reesminin adını da başka bir isimle değiştirin
mesela "atezgah.jpg" yapın.
bundan sonra kutuya mause ile gidildiğinde kutu şekil değiştirmeyecektir.

Selamlar ...

üstat site bu haliylede güzel ama;
acaba bizimde öğrenmemiz açısından varsa PSD dosyasınıda bizimle paylaşırmısın...umarım çok şey istemiyorumdur....yoksada canın sağolsun ama ben şu turuncu-final temasına takığım , bari birisi o temayıda 1.1'uyumlu hale getirsinde bizimde gönlümüz olsun:):) teşekkürler...

üstat site bu haliylede güzel ama;
acaba bizimde öğrenmemiz açısından varsa PSD dosyasınıda bizimle paylaşırmısın...umarım çok şey istemiyorumdur....yoksada canın sağolsun ama ben şu turuncu-final temasına takığım , bari birisi o temayıda 1.1'uyumlu hale getirsinde bizimde gönlümüz olsun:):) teşekkürler...

Tema düzenlemelerini photoshopta yapmıyorum.
Prestashop'un gerekli dosyalarını editlemek
suretiyle yeni temalar oluşturuyorum.

Selamlar.

ellerine sağlık çok güzel bir çalışma.. yalnız tam ekran yapabilmek için ne yapmamız gerekiyor.. Çünkü ekrandan taşıyor..

yüksek çözünürlüklü ekranlarıda dikkate alarak,
Temayı 1050px ekran genişliğine göre dizayn ettim.
1024x768 ekranda 26px lik bir taşma yapacaktır.
bu da çok normaldir. Kaydırma çubuğu ile sağa, sola
kaydırma yapılabilir.

Selamlar ...

merhaba
ödeme kısmını kurcalarken nasıl yaptığımı tam çözemedim ama Ytl fiyattan önce çıkıyo yani ( YTL 125,56 gibi) ...acaba ytl yi nasıl rakamın diğer tarafına alabilirim. (125,56 YTL gibi)...teşekkürler

Yönetim (admin) panelinden;
Back Office >> Payment >> Currencies bölümüne girin.

TL nin satırındaki (kalem) iconuna tıklayın.
açılan sayfadaki kutunun aşağıya olan ok işaretine
tıklayıp kutuyu açın ve (0.000.000X) seçeneğini
tıklayın ve kaydedin.
TL artık sağ tarafta görünecektir.

Selamlar ...

üstat bi konuda daha yardımızı istiycem...
siteyi kurduğumda explorer'da açılında (hoşgeldiniz ve hesabınız) kısmı sepet modülünün altında kalıyo bi kısmı...ama firifox ta açınca sorun kalmıyo...diyiceğim...genel kullancı explorer olduğu için ,nerden düzelticeksek artık bunu devamlı explorer da düzgün çalışır hale getirebilirmiyiz?
teşekkürler..

siteyi kurduğumda explorer'da açılında (hoşgeldiniz ve hesabınız) kısmı sepet modülünün altında kalıyo bi kısmı...ama firifox ta açınca sorun kalmıyo...diyiceğim...genel kullancı explorer olduğu için ,nerden düzelticeksek artık bunu devamlı explorer da düzgün çalışır hale getirebilirmiyiz?
teşekkürler..

sorunu incelemem için site adresini verirmisiniz ?

kullandığınız tema hangisi ?

• 7 months later...
teşekkürler..

bu sorunu bende yaşıyorum ecplorer da özel ürünler ve sağ sütün aşağı kısıma kaymış vaziyette firefox ve chrome da sorun yok site adresi www.cpap-al.com

• Create New...