Jump to content

Ajutor !!! Nu pot intra in panoul de control prestashop.


Recommended Posts

Siteul venea cu redirectionare adica .com/enter/ eu din panoul de control prestashop am schimbat la Preference Director PS, acolo era /enter/ iar eu am schimbat altceva, si dupa ce am salvat ma aruncat din panoul de control si nu pot intra, chiar si restabilesc parola si tot nimic. ajutatima va rog, ce sa fac sa restabilesc totul inapoi?

Link to comment
Share on other sites

Siteul venea cu redirectionare adica .com/enter/ eu din panoul de control prestashop am schimbat la Preference Director PS, acolo era /enter/ iar eu am schimbat altceva, si dupa ce am salvat ma aruncat din panoul de control si nu pot intra, chiar si restabilesc parola si tot nimic. ajutatima va rog, ce sa fac sa restabilesc totul inapoi?


Redenumeste /enter/ cu ce aveai inainte, inclin sa cred ca "enter" ala al tau este ori fisieru de baza al magazinului tau prestashop , ori fisierul editabil de admin. Daca a vechiu fisier admin ori il redenumesti admin si faci upgrade la prestashop ori pui numele ce l-ai avut inainte si vei putea reintra in panoul de control.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...