Jump to content
  • 0

Edycja zakładki kontakt na stronie głównej


AdamMagmar

Question

Dzień dobry,

Dostaliśmy "w spadku" po opiekunie stronę sklepu internetowego i jeszcze nie wiem dokładnie jak co działa.

Chciałbym prosić o pomoc: Potrzebuję edytować dane w zakładce "kontakt" jak na załączonych obrazkach, niestety nie mogę znaleźć modułu lub funkcji za to odpowiadającej. Próbowałem Preferencje -> CMS -> Kontakt, ale to nie to, nic się nie zmienia. Presta Shop wersja 1.6.1.5

Z góry dziękuję za pomoc,

Adam

kontakt1.jpg

kontakt2.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dziękuję za pomoc w informacji o aktualizacji sklepu.

Sprawdzałem tę opcję, ale niestety nie mam tam możliwości edycji numeru konta bankowego. Wklejam załącznik co mam w panelu:

 

kontakt2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Konto bankowe edytuje w moduły - moduł

Płatności elektroniczne

v2.1.3 - z PrestaShop

Akceptuj płatności przelewem, wyświetlając szczegóły konta podczas realizacji transakcji

z tym że ten moduł odpwoiedzilany jest za podawanie numeru konta w podsumowaniu, może byc tak że ktoś na sztywno w temppates szablonu wstawił ręcznie ten numer i nie jest na zaciągany z danych modułu

tylko ręcznie w kodzie wstawił i sadzę ze mógł to  w tym przypadku tak wykonać

 

 

konto.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W wersji 1.6 strona kontaktowa nie jest generowana z modułu tylko wbudowana w szablon i nie zawiera takich informacji jak u ciebie więc bardzo prawdopodobne że te zmiany zostały wprowadzone w pliku contact.tpl twojego szablonu, ewentualnie ktoś mógł tam umieścić hook i wyświetlać informacje z jakiegoś modułu html. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...