Jump to content
  • 0

Problem z Marketing with Google i Social with Facebook & Instagram


Skipi

Question

Mam problem z działaniem obu tych modułów. Zaznaczę od razu, że kontaktowałem się w tej sprawie z supportem ale chyba za bardzo sami nie wiedzą co jest problemem. Sugerowali włączenie wszystkich produktów (obecnie produkty ze stockiem 0 są ukryte), zmieniałem, żeby wszystkie były widoczne problemu to nie rozwiązało. Konfigurowałem wysyłkę produktów na różne sposoby (odznaczając opcje do eksportu np. żeby wysyłało sam ean bez mapowania pozostałych pól i też nic nie dało). Wyłączanie wszystkich opcji po kolei tj. odłączenie merchant google, konta google, data sharing do presty, powiązania sklepu, przeinstalowania modułów nic nie pomogło. Próbowałem także stworzenia nowego konta merchant i zawsze jest ten sam problem.

Po skonfigurowaniu opcji mapowania i uruchomienia natychmiastowej synchronizacji moduł wyświetla komunikat "w tym momencie nie udało się wysłać produktów spróbuj później i odśwież", przycisk "odśwież" pozwala wrócić do ostatniego kroku po mapowaniu pól i wysłać jeszcze raz, wtedy jest komunikat o poprawnym wysłaniu produktów do merchant google. Tylko to nic nie daje, produkty nie są w merchancie ani po wysłaniu opcja natychmiastową, ani po odczekaniu kilku dni.

Z facebookiem sprawa wygląda podobnie ale tam udało się do katalogu przesłać 11 produktów (baza w sklepie ma ponad 2000 pozycji).

 

Czy ma ktoś na to jakiś pomysł? Bo support raczej poległ a męczę się z tym od tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...