Jump to content
  • 0

Ustawienie widoczności produktów ze stanem zerowym na stronie sklepu


onebit

Question

Dzień dobry

pewnie jest to łatwe i przyjemne ;), jednak nie bardzo mogę sobie z tym poradzić i dlatego proszę o pomoc.

Chę aby produkty, których stan aktualnie jest równy zero, były wyświetlane dla klientów i były widoczne. Oczywiście jak nie ma produktu, to nie mogę go zamówić. Nie chcę ukrywać produktów z zerowym stanem. Niech klient widzi, że aktualnie go nie ma, ale za dwa dni już będzie dostępny.

 

Proszę podpowiedzcie jak to ustawić. Dziękuję za wszelką pomoc

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Chodzi o to aby produkt był widoczny dla klienta ale nie był możliwy do zamówienia tak?

Jeżeli mamy wł zarządzanie magazynem i stan spadnie do 0 to standardowo nie można takiego produktu zamówić.

Zacznij od sprawdzenia opcji:

1. Preferencje>produkty tam jest opcja typ stan produktów. Zezwól na zamawianie powinno być na nie jeżeli stan jest 0.

2. Następnie w wybranym produkcie w sekcji opcje należy mieć domyślnie włączone opcje widoczność np. wszędzie lub tylko katalog.

3. Jeżeli produkt ma kombinacje (lub ilości) to w tej sekcji należy sprawdzić czy nie jest zmieniona domyślna opcja dot. zamawiania jeżeli brak w magazynie. Skoto w pkt 1 mamy to wyłączone to tutaj powinno być aby użyć domyślnego zachowania.

4. Na koniec w module "Nawigacja fasetowa" ustawić aby produkty z brakiem na magazynie były wyświetlane na końcu listy.

Zweryfikuj podane ustawienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
11 hours ago, krzysiek_web said:

W kategoriach moduł filtrowania ma opcję aby wyświetlić niedostępne produkty na końcu listy.

nie bardzo rozumiem, gdzie to znajdę i jaki moduł? nie mam modułu filtrowanie

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, krzysiek_web said:

Sprawdź ustawienia danego produktu (przy jego edycji) i jego miejsce wyświetlania.

to mam ustawiać widoczność przy stanie zero dla każdego produktu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...