Jump to content
  • 0

problem kombinacjami, nie zmienia się zdjecie i cena


tomfly

Question

mam preste w wersji 1.7.8 i po instalacji darmowego szablonu przestały działać kombinacje. Mam produkt ktory jest w 3 kolorach i po wybraniu koloru czerwonego powinno się zmieniać zdjęcie na kolor czerwony. Niestety tak się nie dzieje, zdjęcia co prawda zmieniają się na te przypisane do danej kombinacji ale nie zmienia się zdjęcie główne (domyślnie ustawione jako główne w produkcie) dodam też że cena też się nie zmienia. Ciekawostką jest to że jak np zmienię kombinacje na rozmiar np L, XL itd to (abo zamiast rozmiarów wpisze czerwony, granatowy itd) to wtedy cena się zmienia a zdjęcia główne nadal nie. Problem nie występuje w klasycznym szablonie dlatego przypuszczam że jest to wina nowego szablonu. Szablon jest fajny i podoba mi się i za dużo pracy włożyłem w ustawienie go dlatego proszę o pomoc w usunięciu błędu

link do testowego produktu w sklepie https://www.trend24.pl/96-122-suszarka-zawieszana-romeo-betabernini-8034023300511.html#/36-nowy_kolor-czarny

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Problemem jest szablon bo na clasiku problemu nie ma. czy można podmienić pliki  szablonu Classic ? jeżeli tak to jakie ? Niestety nie znam się na programowaniu i błędy jakie wywala presta to dla mnie czarna magia, przy pomocy googla czasem coś mi się udaje rozwiązać ale nie zawsze. Pisanie na forum to ostateczność

Link to comment
Share on other sites

  • 0

temat do zamknięcia, rozwiązałem problem w jedyny dla mnie możliwy sposób czyli zmieniając szablon :). na koniec jeszcze mam pytanie czy to normalne że po wyborze wariantu produktu zmieniają się tylko miniaturki na główne zdjęcie pozostaje bez zmian ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...