Jump to content
  • 0

Problem z meta opisem pod linkiem w wyszukiwarce.


Zeicher522

Question

Cześć, mam problem z tym jak wyświetla się moja strona w wyszukiwarce. W konfiguracji napisałem swój własny tytuł i opis, jednak w wyszukiwarce pokazuje się taki, który był ustawiony domyślnie. Czy wiecie jaki popełniłem błąd i gdzie mogę to poprawić?bdmetaopisu.thumb.png.76a00e38022e12abc1dd9a8edfca1ee1.png

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
11 hours ago, przemex said:

Domniemam że ustawiłeś swój opis Preferencje - Ruch - index

Czy to szablon płatny ? nie ma dodatkowej konfiguracji ustawień ? lub modułu konfiguracji ?

nie jest dodany jakiś moduł dodatkowy SEO ?

dobrze abyś podal adres tego sklepu

Dokładnie, ustawiłem tam swój tytuł i opis, ale dalej widnieje ten stary, domyślny.

Korzystam z szablonu Monsoon i z tego co patrzyłem, to nie ma tam żadnego modułu od SEO, aczkolwiek może źle szukałem :)

Adres mojego sklepu to brickoclock.pl

Możesz szukać w wyszukiwarce Brick o'clock.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak jakby się strona jeszcze nie reindeksowała bo  w kodzie widzę masz dobry wpis, chociaż i tak nie tak bo problem z polskim kodowaniem znaków

<title>Brick o&#039;clock</title> <meta name="description" content="Ostoja kolekcjonera klocków LEGO"> <meta name="keywords" content="brick, lego, klocki, sklep, o&#039;clock, clock">

mało popularne nowe strony są rzadko odwiedzane przez pająka, możesz wysłać mapę strony, linkować lub zaczekać 1-3 tygodni na reindeksację wtedy się to powinno zmienić.

Na pewno nie odrazu tych zmian widać w google.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Just now, przemex said:

Tak jakby się strona jeszcze nie reindeksowała bo  w kodzie widzę masz dobry wpis, chociaż i tak nie tak bo problem z polskim kodowaniem znaków

<title>Brick o&#039;clock</title> <meta name="description" content="Ostoja kolekcjonera klocków LEGO"> <meta name="keywords" content="brick, lego, klocki, sklep, o&#039;clock, clock">

mało popularne nowe strony są rzadko odwiedzane przez pająka, możesz wysłać mapę strony, linkować lub zaczekać 1-3 tygodni na reindeksację wtedy się to powinno zmienić.

Na pewno nie odrazu tych zmian widać w google.

Dzięki wielkie, pozostaje w takim razie teraz poczekać. Mapę strony już wrzuciłem w Search Console, także czekam na zmiany.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...