Jump to content
  • 0

Atrybuty i cechy


Mateusz_unkown

Question

Cześć,

korzystam z wersji Prestashop 1.7.8.10.

Chciałbym podlinkować niektóre cechy w moim sklepie, ale mam ograniczoną edycje atrybutów i cech (Screen w załączniku).

Zgodnie z dokumentacją techniczną Prestashop "Managing Product Attributes" ( https://docs.prestashop-project.org/1.7-documentation/user-guide/selling/managing-catalog/managing-product-attributes ) powinienem mieć możliwość (między innymi) dodania adresu URL. Takiej możliwości nie mam.

Proszę o informacje czy z moim BO jest coś nie tak czy mam starą wersje Prestashopa ? 

Z góry dzięki za odpowiedź.

scr1.png

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
1 minute ago, endriu107 said:

Co chcesz osiągnąć tym sposobem? Samo podlinkowanie zmienia tylko adres w pasku po wybraniu atrybutu, nie uzyskasz w ten sposób standardowego odnośnika.

Wcześniej stworzyłem nazwy serii do produktów.

Zamierzenie jest proste, chciałbym aby po kliknięciu w odnośnik nazwy serii, przechodziło na podstrone ze wszystkimi produktami z danej serii. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To już ci napisałem że to pole nie służy do tworzenia odnośnika tylko do zmiany nazwy produktu na inną nazwę wpisaną w to pole.

To co chcesz osiągnąć możesz zrobić np. tagami produktów. Tworzysz tagi, przypisujesz je do produktów i uwidoczniasz te tagi w kodzie karty produktu, klient jak kliknie na taki tag to zobaczy wszystkie produkty z przypisanym tagiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Modułu nie znam, zrobić się taki na pewno da o ile się wszystko wcześniej przemyśli. Ja bym poszedł w  inna stronę i załatwił temat wyszukiwarką, wiem że rozwiązanie takie jest obarczone błędem wyszukiwania ale przy wysokiej wadze cechy można osiągnąć zadowalający efekt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...